Zawiercie zakorkowane

Zawiercie zakorkowane jeszcze przez chwilę, zainteresowani kierowcy wiedzą że powstaje obwodnica Zawiercia. Obserwuje prace na bieżąco często przejeżdżając, chyba za rok będzie kociec. Bardzo zaciekawiła mnie ostatnio technologia w naszym świecie, mieście Zawiercie, niczym w California.

Wyobraźcie sobie, siedzę przy komputerze i nagle pojawia się komunikat. Naciskam na pasek i ikonę na której jest 1, pojawia się mapka Zawieria i aktualne utrydnienia. W tym przypadku utrudnienia na drodze siewierska, w Kromołowie dzielnicy Zawiercia.

Trochę sobie żartuje, taka technologia już od dawna istnieje chyba w Google Map. Tylko teraz dostają się też do komputerów, jeżeli ma się ustawione położenie i wszystko legalne zarejestrowane.

Czasami to fajne czasami złe, choć ja zawsze uważam że komputery dają nam wiedzę super. Nawet jeżeli sztuczna inteligecja nas kiedyś wykończy, to myśle że przyznam jej rację. Tak jak kiedyś fajnie Sokół nawinoł „W duł brzuchem”, statystycznie jako Ludzkość na Planecie Ziemia, chyba nie jesteśmy za fajni…

Premier Morawiecki okłamał Prezydenta – real blog eu (real-blog.eu)

https://www.instagram.com/deawuide/

Zawiercie zakorkowane

1 komentarz do “Zawiercie zakorkowane”

Możliwość komentowania została wyłączona.