Sylwester Wardęga odchodzi

Sylwester Wardęga odchodzi z Internetu, domek w środku lasu, rodzina i dzieci. Mówi że nie jest szczęśliwy, trochę się nie dziwie. Sam pisałem po filmie BOXDELA, że trochę bubsmen, czy coś takiego przesadził.

W Zgrzycie u GIMPERA i REVO mi wytłumaczyli, że Pandora była czymś o czym Internet nie wiedział. A o łapaniu za piersi młodych dziewczyn, było głośno dawno temu. Że Sylwek przecież nie powinien być na Pandora Gate, jednak BOXDEL ma trochę racji. Przecież nie wszyscy wiedzą o tym co było 7 lat temu w Internecie, mimo wszystko uważam że WATAHA powinna zostać.

Sylwek jest legendą polskiego internetu; może nie zawsze wszystko poszło idealnie, ale ogólnie rzecz biorąc, było całkiem dobrze. W końcu, można ograniczyć korzystanie z internetu do minimum. Nie ma potrzeby całkowitej rezygnacji, ale to już decyzja Druida, do której ma pełne prawo. Ja również niedawno podjąłem zaskakującą decyzję, której nikt się nie spodziewał, ale to już historia na inny czas.

Odnosząc się do tematu, Sylwester Wardęga odchodzi, wracaj chociaż na moment od czasu do czasu. Polski Internet potrzebuje cię, ponieważ w kręgu internetowych celebrytów jest wiele nieautentyczności, którą tak wspaniale nam objaśniałeś. Moje spojrzenie na wiele kwestii zmieniło się, gdy usłyszałem twoją interpretację. To smutne, ale mam nadzieję, że znajdziesz chwilę, by czasem do nas zajrzeć i porozmawiać.

Wardęga i BOXDEL – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Obejrzałem film „Pająk” autorstwa Wardęgi, szkolenie policjantów i tym podobne, ale nie widziałem filmów, w których z zaskoczenia łapie dziewczyny. W kontekście afery Pandora Gate, gdzie występował jako wielki moralizator, sam miał pewne skłonności, których nie będę nazywał, lub przynajmniej coś w tym stylu.

https://www.instagram.com/deawuide


Inspirowane Przegląd Sportowy Onet:

„Sylwester Wardęga odchodzi z internetu! Znany influencer podjął dla wielu szokującą decyzję i postanowił usunąć się w cień. — Nie jest to decyzja podejmowana pochopnie. Myślałem o niej już od kilkunastu miesięcy — wyjaśnia w swoim nowym materiale. — Domek w środku lasu, podróże, rodzina i dzieci. Wierzę, że odnajdę spokój i szczęście — dodaje youtuber.”

1 komentarz do “Sylwester Wardęga odchodzi”

Możliwość komentowania została wyłączona.