Grzegorz Brown i gaśnica

Grzegorz Brown i gaśnica to wybuchowe połączenie, poseł który przed każdym wystąpieniem mówi szczęść boże nie szanuje innych religii. A przecież żyjemy w świecie gdzie bogów jest wielu, a ich wyznawcy żyją obok siebie.

Niestety każda religia uważa że jest jedyną i prawdziwą, i to budzi duże konflikty między Ludzmi. Niektóre święte księgi każą swoim wyznawcą zwalczać inne religie, no i później są wojny i konflikty. Polski Sejm chyba wzioł przykład z Pato Celebeyów na You Tube, buczenie, krzyczenie jak ktoś mówi, to jakaś dziecinada z przedszkola.

Ostatnio Jarosłw Kaczyński mówi do Donalda Tuska że jest agentem niemieckiim, a Grzegorz Brown na to że ktoś za to musi iść siedzieć. Jeżeli są dowody na agenture Donalda to czemu nie zostało to zgłoszone do prokuratury ? Jeżeli nie ma, to za takie pomuwienia jest wyrok skazujący.

Ale niektórzy są ponad prawem, mogą powiedzieć że dwa nowe drogie Mercedesy dał im bezdomny i zmarł. Nasz sejm zmienił się w przedszkole, może Szymon Hołownia zakończy te śmiechy i będziemy poważnym Państwem, ponieważ inaczej to lipa …

Grzegorz Brown i gaśnica.

Zawiercie zakorkowane – real blog eu (real-blog.eu)


Hołownia poinformował, że wobec posła Grzegorza Browna zostanie skierowany. Wniosek do prokuratury w związku z zakłóceniem przez niego obrzędu religijnego na terenie Kancelarii Sejmu.

Zebrali ponad 70 tys. zł dla Brauna. Organizator interweniuje – Money.pl

3 komentarze do “Grzegorz Brown i gaśnica”

Możliwość komentowania została wyłączona.