Premier Morawiecki okłamał Prezydenta

Premier Morawiecki okłamał Prezydenta, parę tygodni temu powiedział że ma większość. I Prezydent tego nie weryfikował, mianował go Premierem. Ale Panie Mateusz Morawiecki, niech się Pan bardzo tym nie martwi. Ciekaw jestem ilu Ludzi zrobiło by podobnie, albo gorzej a teraz krytykują.

Co też nie znaczy to że ma problemu, jakiś mały błąd to z pewnością jest. Czasami zbiór takich małych i robi się duży błąd, być może Ludzie to zauważyli i WIĘKSZOŚĆ wybrał Donald Tusk. Który dopiero chyba za nie długo zacznie rządzić, nie wiem ile dokładnie mogą to przeciągać a są w tym bardzo skrupulatni. Mam na myśli partie rządzącą PiS, która nie chce zaakceptować zmian w Polsce.

Niby tacy Demokratyczni i wszystko dla Ludu, a jak Ludzie chcą zmiany Premiera i Prezydenta, to już nie za bardzo ^ ^. Ale politycy nie przejmujcie się, ostatnio gadałem z kolegom o kasy na np. TVP Wiadomości. I mówię mu tak, wyobraź sobie że tam pracujemy i Politycy nam dają 3 miliardy na początek. Bierzemy i gadamy jak chcą, czy próbujemy walczyć? ale i tak TVP Publiczna z Politykami nie ma szans. Bo zależy od polityków, tak samo jak My.

Cieszy mnie że często się rozmawia o polityce, i Kanał na YouTube jest oglądany często. Dziś nawet słuchałem u dentysty, w trakcie leczenia zęba. Ludzie będą bardziej świadomi, o ile nie będą politycy kłamać … Premier Morawiecki okłamał Prezydenta.

Na koniec chce uspokoić wszystkie służby, tak napisałem ale nie wiem do końca. Może ktoś mu za kulisowo obiecał, a później się rozmyślił. Może dowiemy się za 44 lata gdy sztuczna inteligencja nam powie, z głosem Bogusława Wołoszańskiego. Jak dożyjemy, może kiedyś prawda wyjdzie na jaw.

Dobrym rozwiązaniem byłby nowoczesny wariograf, Panie Marszałku Szymon Hołownia może profilaktycznie wszystkich podłączać, gdy podchodzą do mównicy ? 🙂

Poniżej Gość który jest dla mnie najlepszym politykiem, jak dla mnie to co mówi ma sens. Sławomir Mentzen:

Premier Mateusz Morawiecki – real blog eu (real-blog.eu)


– Panie premierze, chciałem się pana zapytać jak pan mógł tak bardzo oszukać prezydenta – powiedział poseł Włodzimierz Skalik z Konfederacji.

Chodziło mu o informację o dysponowaniu większością w Sejmie jaką dostał od przedstawicieli PiS Andrzej Duda w trakcie konsultacji powyborczych.

Trwa posiedzenie Sejmu. Swoje expose zakończył po ponad godzinie Mateusz Morawiecki. Premier wysłuchuje ostrej krytyki swoich rządów od przedstawicieli wszystkich klubów w Sejmie: od Lewicy po Konfederację. Premiera bronił tylko poseł PiS Jarosław Kaczyński. Śledź relację na żywo Wirtualnej Polski.

W Sejmie aż kipi od emocji. Gorąca dyskusja po expose Morawieckiego [RELACJA NA ŻYWO] (wp.pl)

1 komentarz do “Premier Morawiecki okłamał Prezydenta”

Możliwość komentowania została wyłączona.