Wardęga i BOXDEL

Wardęga i BOXDEL to ostra walka, w najnowszym filmie Ziomek od Afterka w Zawierciu. Mówi że to nie chodzi o odgrzewany kotlet, kiedy Wardęga łapał z zaskoczenia dziewczyny za biust. A dla mnie właśnie to było zaskoczeniem, i z poprzedniego filmu Boxdela. Przypominam sobie, że przecież Wardęga spokojnie mógł być na Pandora Gate.

Obejrzałem film „Pająk” autorstwa Wardęgi, szkolenie policjantów i tym podobne, ale nie widziałem filmów, w których z zaskoczenia łapie dziewczyny. W kontekście afery Pandora Gate, gdzie występował jako wielki moralizator, sam miał pewne skłonności, których nie będę nazywał, lub przynajmniej coś w tym stylu.

Wardęga i BOXDEL toczą zaciętą rywalizację, ale od samego początku nie ukrywam, że BOXDEL nie jest aż tak zły. Każdy popełnia błędy, chyba że jest się bez winy jak Jezus. Albo ktoś z innej religii, ale nie znam ich wszystkich, tylko te, które mi przekazano.

Cieszy mnie, że kolega, który prowadził klub w Zawierciu, zaczyna odnosić sukcesy i pokonuje nawet takiego giganta jak Wardęga. Miałem nadzieję, że środowisko nie jest tak toksyczne, jak się mówi, ale niestety okazuje się, że mieli rację – bycie YouTuberem to nie takie proste zajęcie, jak niektórzy przypuszczają.

Internet huczy od konfliktów, BOXDEL dawaj go do klatki, i tego Kasio śmiesznego w MMA. Jesteś lepszy i mądrzejszy niż te kolesie.

Fagata rozwala Pandora Gate – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Ona już zajęta przez Lizaka a ja mam żonę, więc się nie będę podniecać. Wracając do tematu, myślę tak jak Fagata powiedziała w ostatnim wywiadzie. Gdyby pierwsze iść na policje, a nie wrzucać do Internetu by zarobić. Można by wiele dobrego zrobić, a tak być może przez wrzucenie tego pierwsze do Internetu. Nie znajdzie się żadnej osoby poszkodowanej, a przez to że politycy dawali od razu wyroki w tej sprawie. Na ekstradycje Stuu nie zgodzi się Anglia, wszystko mogło lepiej się potoczyć.