Kurier Zawierciański obraża prezydenta

Kurier Zawierciański obraża prezydenta

Kurier Zawierciański obraża prezydenta Łukasza Konarskiego, mafia śmieciowa to poważne oskarżenia. Czytałem wydanie elektroniczne i to jest wybuchowa gazeta, coś jak ta fabryka którą chwali się prezydent.

Ciekawi mnie że gazeta Kurier Zawierciański, może pozwolić sobie na działanie przeciw miastu Zawiercie. Myślałem że to państwowa gazeta, ale wychodzi na to że, jest to prywatne zdanie właściciela. Ja mieszkam w Zawierciu i tak średnio się interesuje, ale Łukasz Konarski wydaje się spoko na tle innych. Wczoraj słuchałem wypowiedzi jakiegoś innego kandydata, i mówił że wybuduje halę sportową, jeżeli go wybiorą. Ale przecież miesiąc temu Konarski już to zrobił, załatwił dotacje 100 milionów na budowę.

Nowa hala w Zawierciu – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Nowa hala w Zawierciu powstanie w centrum miasta, fajnie wygląda itp. ale lepiej budować takie coś, na obrzeżach miast. Lub przynajmniej tak mi się wydaje, pamiętam kiedyś prezydent Konarski, podpadł siatkarzom. Nie dał pieniędzy z budżetu miasta na halę. Teraz chyba się zrehabilitował, i może odkupi serca wyborców.

Kurier Zawierciański obraża prezydenta.


Inspirowane Kurier Zawierciański:

„Dzisiaj ukazało się bezpłatne wydanie specjalne Kuriera Zawierciańskiego. Oprócz wstępniaka, w którym wyjaśniamy po do jest to wydanie jednego artykułu o podejrzeniu kolejnej wpadki obyczajowej Prezydenta Łukasza Konarskiego, całe wydanie jest podsumowaniem kadencji obecnego prezydenta Zawiercia.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *