Fagata rozwala Pandora Gate

Fagata rozwala Pandora Gate, kiedyś pisałem o tym temacie. Niesamowicie zmieniło się moje zdanie, wcześniej do mnie nie docierały pewne oczywiste błędy. Minęło parę miesięcy i myślę całkowicie odwrotnie, Fagata mi otworzyła oczy, mądra i fajna kobieta.

Ona już zajęta przez Lizaka a ja mam żonę, więc się nie będę podniecać. Wracając do tematu, myślę tak jak Fagata powiedziała w ostatnim wywiadzie. Gdyby pierwsze iść na policje, a nie wrzucać do Internetu by zarobić. Można by wiele dobrego zrobić, a tak być może przez wrzucenie tego pierwsze do Internetu. Nie znajdzie się żadnej osoby poszkodowanej, a przez to że politycy dawali od razu wyroki w tej sprawie. Na ekstradycje Stuu nie zgodzi się Anglia, wszystko mogło lepiej się potoczyć.

Ale gdyby poszli pierwsze na policje, mogli by tyle pieniędzy nie zarobić. I chyba to było głównym celem, by zarobić dużo na wyświetleniach, a nie sumienne ukarać winnych. Zresztą Fagata mówi że nie ma żadnej osoby poszkodowanej, więc komu stała się jakaś krzywda ?

Fagata rozwala Pandora Gate


Pandora Gate 44 – real blog eu (real-blog.eu)

Pandora Gate 44 – czasami słyszę takie glosy, że Sylwester Wardęga i Konopskyy zrobili to dla zasięgów, ważne są tylko wyświetlenia… Oglądałem ostatni film Marcin Dubiel, masakra cała rodzina ma tragedie … Ja na ten temat mam jedno zdanie od początku, no może trochę więcej zdań.

2 komentarze do “Fagata rozwala Pandora Gate”

Możliwość komentowania została wyłączona.