BOXDEL otwiera Afterek club w Zawiercie

BOXDEL otwiera Afterek club w Zawiercie, może tam kiedyś odbędzie się jakaś impreza FAME MMA. Bardzo popularny YouTuber ale już też biznesmen, wizjoner itp. Pewnie nie raz będzie gościem w swoim klubie, co otwiera ludziom nowe możliwość np. kariery internetowej. BOXDEL to wzór do naśladowania jeżeli chodzi o YouTube i różne biznesy np. wypożyczalnia luksusowych aut.

Fajnie że coś ciekawego będzie się działo w Zawiercie, pewnie Chude Byki i inni też odwiedzą nasze skromne miasteczko 🙂 Ja nigdy bywalcem dyskotek nie byłem ale rozumiem że może to być fajnie spędzony czas, zwłaszcza wśród topowych internetowych gwiazd które na pewno przyjadą z BOXDEL.

Afterek club

„Michał Baron, znany jako Boxdel, potwierdził informację o tym, iż otworzy w Zawierciu klub muzyczny. Będzie nosił nazwę Afterek Club.” zawiercie.naszemiasto.pl

Zawiercie to fajne miasteczko blisko jury Krakowsko Częstochowskiej, myślę że ekipa z YouTube będzie miała fajny plac zabaw.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.

Albert Einstein

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu.

Albert Einstein

Krytyka jest czymś, czego możemy łatwo uniknąć nie mówiąc nic, nie robiąc nic i będąc nikim.

Arystoteles

Jedna odpowiedź do “BOXDEL otwiera Afterek club w Zawiercie”

Możliwość komentowania została wyłączona.