Szpital Zawiercie

Szpital Zawiercie jest owiany złą sławą od dawna, nawet ostatnio byłem rozmawiać z paniami na informacji i niemiłe przeżycia. Pani chyba wściekła że jej przerywam picie kawy. Bardzo nie miła i niechętna, pomocy która do niej należy. Ale spoko każdemu może trafić się słabszy dzień, bez urazy jeżeli to wyjątek ^ ^.

Jak jest u Nas w szpitalu Zawiercie to jako mieszkańcy wiemy, niestety nie mamy dobrej opinii o tym budynku co ma nam ratować i przez to wydłużać życie. Tyle złego, bo przyszłość może być lepsza a to przecież najważniejsze.

Dobre jest to że istnieje Fotowoltanika i ostatnio czytam o super Autonomicznym (pracujący bez obsługi ludzi) Robocie. Który prostym językiem w skrócie mówiąc usuwa prawie wszystkie bakterie, o których większość ludzi nie ma pojęcia.

Fajny ruch to na pewno wpłynie na leczenie osób i uchronienie nas od bakterii, wirusów które chcą nas wykończyć.

Szpital Zawiercie.

Sławomir Mentzen 44 – real blog eu (real-blog.eu)


„Roboty UVD likwidują wirusy i bakterie na powierzchniach i w powietrzu, ograniczając transmisję chorób. W ciągu 10 minut pracy na sali chorych urządzenie jest w stanie usunąć 99,99% bakterii i innych mikroorganizmów, niszcząc promieniami ultrafioletowymi ich struktury DNA, bez narażania pracowników szpitala na ryzyko infekcji.” dziennikzachodni.pl

2 komentarze do “Szpital Zawiercie”

  1. Pingback: BOXDEL otwiera Afterek club w Zawiercie - real-blog.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.