Rosja atakuje przez Internet

Rosja atakuje przez Internet Polskę, nawet powiem że to wysypywanie na tory jedzenia. Przez Polskich rolników, ma coś wspólnego z niedobrymi czynami. Ludzie w Afryce głodują, a my marnujemy w pewien sposób jedzenie, czy nie lepiej dać to biednym.

Czy może lepiej na tory wysypać … dla mnie masakra, rosja uderza przez informację w Internecie. I czasami zdarza się dobrze trafić Polskę, niesamowita jest ta socjotechnika, sam się czasami na to łapię.


Rolnicy i Putin – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

W takiej ciężkiej sytuacji na Ukrainie, wysypywać ich sól i zboże na tory , to też w pewnym stopniu bestialstwo. Przepraszam strajkujący ale nawet karetek nie przepuszczać ? Myślę że powinniśmy bardziej pomagać Ukrainie, czy strajkujący na prawdę mają taką ciężką sytuację ?


Rosja atakuje przez Internet, wracając do tematu. Czuć to uderzenie, na razie jak ulotki z samolotu, które wytykają błędy Ideałom. Panie Putin kiedyś już raz pisałem, napiszę znowu. Są różne metody dogadania, coś się wymyśli. Jak my Bracia Słowianie zaczniemy się sami zabijać, to w sekundę nas „przegłosują” np. Muzułmanie.

A myślę że im lepiej oddać planetę, polowi z czasem, bo że tak się stanie to wiadomo od dawna. Nawet Hińczycy nie mają takiej dzietności jak Muzułmanie, Europa już jest Wasza. Tylko dajcie nam spokojnie umrzeć, po co nam religijne wojny ^ ^.

2 komentarze do “Rosja atakuje przez Internet”

Możliwość komentowania została wyłączona.