Diablo 4 na maxa

Diablo 4 na maxa mnie wkręciło, mam tą umiejętność że jak coś odwalę to potrafię się przyznać do błędu. Trochę mniej śpię i jestem ciągle podniecony, ja wiem że to trochę nie ten czas, na opisywanie gry Diablo. Premiera była rok temu ale szkoda mi było pieniędzy, i nauczony błędami Cyberpunk 2077 postanowiłem poczekać, teraz promocja i trochę nadwyżka finansowa więc spróbowałem

Przepiękna grafika i super fabuła, długo nie grałem w Diablo III i wiem już że czwarta odsłona dużo bardziej mi się podoba. Tak samo jak wiedziałem od zawsze, że druga część serii jest lepsza od trzeciej. Trochę na przemian z moją pierwszą miłością Leagune of Legend, walczę ze stworami w piekle bo musi zwyciężyć Dobro. Gdyby tak nie było życie nie miało by sensu, lub przynajmniej tylko ja tak rozumuje.

LoL to moja pierwsza miłość napisałem, ale to nie tak że dopiero zacząłem grać. Po prosu w Leagune of Legend, gram ciągle od ponad 10 lat. I Diablo 4 może dołączyć, do tego szacownego grona uniwersum w którym bywam co dzień.

Diablo 4 na maxa.

Cyberpunk 2077 – real blog (real-blog.eu)

Może w przyszłości będziemy chodzić ciągle w maskach a może jakiś wirus nas wykończy. Może pirdolnie w nas meteoryt lub wyleje wielki wulkan, trudno przewidzieć co będzie kiedyś. Ale łatwo przewidzieć że się kiedyś skończymy i nasza Planeta też. Jedyna szansa na przetrwanie to podróżowanie między Planetami jak to robili starożytni kosmici.

Dodaj komentarz