Elon Musk uderza w NATO

Elon Musk uderza w NATO

Elon Musk uderza w NATO, mówi że powód powstania tej organizacji „Układ Warszawski” został rozwiązany. To już drugi poważny człowiek który mówi, że będziemy mieć lipę z Rosją.

Elon Musk uderza w NATO, wcześniej Donal Trump powiedział że Europa Musi sama się zbroić. Skoro nie ma już Układu Warszawskiego, to po co istnieje NATO ? Niestety skoro taki mądry człowiek to mówi, coś w tym musi być, ponieważ on nie rzuca słów na wiatr.

Źle widzę przyszłość jeżeli USA rozwiąże NATO, Polska długo myślała że Ameryka ją obroni. Inwestowaliśmy w wiele programów socjalnych i rozdawaliśmy pieniądze biednym, zamiast inwestować w wojsko i technologie.

W USA jest dużo biednych i bezdomnych, gdyby chcieli jak Polska wszystkim dać. Nie mieli by super lotniskowców i najnowszych technologii, dzięki którym dają obywatelom bezpieczeństwo.

Rosja atakuje przez Internet – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Rosja atakuje przez Internet Polskę, nawet powiem że to wysypywanie na tory jedzenia. Przez Polskich rolników, ma coś wspólnego z niedobrymi czynami. Ludzie w Afryce głodują, a my marnujemy w pewien sposób jedzenie, czy nie lepiej dać to biednym.


wp.pl pisze:

„Zawsze zastanawiałem się, dlaczego NATO nadal istnieje, mimo że jego największy wróg i powód jego utworzenia, Układ Warszawski, został rozwiązany” – napisał Elon Musk, pod postem milionera Davida Sacksa. Rosyjskie tuby od razu ruszyły do akcji.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Elon Musk uderza w NATO”

Możliwość komentowania została wyłączona.