Coś o mnie

Coś o mnie napiszę, rzadko to teraz robię a kiedyś częściej bywało. Różnie to się układa i bywa, Elon Musk uważa że jest około 44% szansy, że żyjemy w symulacji. Wracając do mnie im jestem starszy tym możliwości więcej, a czasami każdego w różny sposób los żuci o Ziemię.

Nie dawno temu odkryłem super program, nazywa się TVP Nauka chyba, lub coś podobnego. Kurczę zawsze byłem przeciwko telewizji ale może się przestawię, niesamowite jest to że. Kiedyś myślałem inaczej i byłem do tego przekonany, a teraz myślę o 180 stopni inaczej i też uważam, że myślę dobrze.

Np. Pandora Gate

„Ale gdyby poszli pierwsze na policje, mogli by tyle pieniędzy nie zarobić. I chyba to było głównym celem, by zarobić dużo na wyświetleniach, a nie sumienne ukarać winnych. Zresztą Fagata mówi że nie ma żadnej osoby poszkodowanej, więc komu stała się jakaś krzywda ?”

Fagata rozwala Pandora Gate – real blog eu (real-blog.eu)

Bardzo z czasem się zmieniam, to chyba dobrze bo kiedyś, robiłem bardzo głupie rzeczy. hmm bardzo nasza Ziemia się zmienia, znowu wojna może nas Polaków czekać. Bomba atomowa może być naszym katem, ciekawe że jeden człowiek np. Putin. Może mieć zapalnik do końca świata, jeżeli będzie chciał to użyje.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności jak mój dobry Ziomek mówi 😉 dla wszystkich i na co dzień a nie od święta. Być może to ostatni wpis o sobie lub w ogóle, sprzedaję domenę i za jakiś czas tu ktoś inny będzie pisać. Powodzenia mu życzę i oczywiście nie odpowiadam, za żadne późniejsze żarty ^ ^,

Coś o mnie