Milionowa armia Rosji

Milionowa armia Rosji

Milionowa armia Rosji ma potencjał zakończenia wojny. Pamiętam wypowiedź Radosława Sikorskiego: „Wojska NATO są już na Ukrainie”. Jednakże, mimo obecności sił NATO, ogromna armia Rosji, przynajmniej teoretycznie, posiada przewagę.

Nie ma wystarczającej liczby ludzi na Ukrainie, aby powstrzymać Rosję; wszyscy musieliby wrócić. Rzeczywiście, NATO musiałoby walczyć, a nie tylko dostarczać sprzęt czy informacje wywiadowcze. Co więcej, istnieje możliwość, że Donald Trump wygra kolejne wybory i, jak sugeruje, może nie kontynuować pomocy dla Ukrainy. Może mieć inne priorytety, na przykład konflikt na Pacyfiku dotyczący Tajwanu.

Ruszył wielki wiosenny pobór do rosyjskiego wojska, nie rozumiem, czemu Polska zwleka ze szkoleniem młodzieży w podstawowej obsłudze sprzętu wojskowego. Byłem kiedyś wiosennym poborowym i wspominam to dobrze. Obecnie, z uwagi na ryzyko konfliktu NATO-Rosja, pobór do co najmniej trzymiesięcznej służby wojskowej powinien następować automatycznie.

Rosja atakuje przez Internet – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Rosja przeprowadza ataki internetowe na Polskę, a nawet można powiedzieć, że wysypywanie jedzenia na tory przez polskich rolników jest związane z niegodziwymi działaniami. Ludzie w Afryce cierpią głód, podczas gdy my w pewnym sensie marnujemy żywność. Czy nie byłoby lepiej przekazać ją ubogim?

Milionowa armia Rosji.


Napisane pod natchnieniem defence24.pl;

„Paweł Kryszczak:Gazeta Polska Codziennie:„Wiosenny pobór w Rosji” „W tym tygodniu w Rosji ruszył wiosenny pobór, w ramach którego roczną służbę wojskową przejdzie około 150 tys. mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat. Rosja systematycznie zwiększa limit stanu osobowego swoich sił zbrojnych. W ramach dekretu z 1 grudnia 2023 r. liczebność Sił Zbrojnych FR zwiększy się o prawie 170 tys., do. 1,32 mln wojskowych. Rosja, która przestawiła nie tylko gospodarkę, ale całe państwo na tory wojenne, na obronność przeznaczy w tym roku około 12,8 bln rubli (140 mld dol.), co stanowi aż 35 proc. wydatków państwa. Władimir Putin podpisał dekret w sprawie wiosennego poboru w ramach zasadniczej służby wojskowej. „Od 1 kwietnia do 15 lipca 2024 r. prowadzony będzie pobór do służby wojskowej obywateli Federacji”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *