Polska się zmienia 2

Polska się zmienia 2. Chwalimy się że kiedyś pomagaliśmy Żydom i ryzykując życiem, karmiliśmy i ukrywaliśmy jako Polacy. Obecna władza uważa że skoro tacy byliśmy dla nich dobrzy, możemy zabrać ich majątki które zostawili uciekając przed śmiercią.

Piję do tego:

„Jerozolima po podpisaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji kodeksu postępowania administracyjnego de facto zamraża stosunki z Polską. Warszawa nie zamierza iść na ustępstwa i przekonuje, że Izrael instrumentalizuje historię”


Obecnie na Polskiej granicy koczują biedni chorzy oraz wystraszeniu ludzie, ale nie pomożemy im niestety … „Lech Wałęsa porównuje żołnierzy i Straż Graniczną do hitlerowców. – Funkcjonariusze wykonują pracę, mają rozkazy – zwraca uwagę Beata Lubecka. – Hitlerowcy też wykonywali rozkazy i co, sądzimy ich? – komentuje jej gość. – Ale hitlerowcy mordowali ludzi, panie prezydencie – przypomina prowadząca.”

A jeżeli my nawet jeść i pić nie damy to umrą sami czyli nie zabijamy, sami umierają, szkoda że nie pomożemy im. Nikt nie wybierał rodziny w której się urodził, moglibyśmy być na ich miejscu …

Powinniśmy na ziemi łączyć się i pomagać nawzajem a nie dzielić i z każdym kłócić.

Polska się zmienia 2

Przykre że człwoiek nie pomoże człowiekowi, przypomina mi sie Czesław Niemen. Tylko że lLudzi dobrej woli nie jest więcej, jest ich coraz mniej i jest coraz gożej.