PiS wygrało 2

PiS wygrało 2 i chyba do ogłoszenia wyników wyborów nic się nie zmieni, choć jak obserwowałem w wiadomościach. Dużo ludzi którzy głosowali po 21 to raczej młodzież. Myślę że młodzież tak jak ja duchem, to raczej za Wspólną Europą i Unia Europejska.

Wydaje mi się że PiS chciało wyjść z Unii Europejskiej i iść w stronę wschodu, grupy wyszehradzkiej czy jakoś to tak się nazywało. W takim układzie żądzą do śmierci jak Putin, albo umierają w walce wyborczej. Kłótnia z UE spowodowała zamrożenie kasy która teraz szybko popłynie, myślę że PiS kłócił się ze wszystkimi… i myślał że tylko kupi sobie ludzi, za ich pieniądze, jak większości społeczeństwa da jakieś socjale.

Polityka – real blog eu (real-blog.eu)

Portugalia i Grecja już takie coś próbowały i słabo to wyszło …. Ja wiem że PO popełniło wiele błędów, tak samo jak PiS. Wielu jest zawiedzonych ale chce ich uspokoić, PO było bez serca w niektórych sprawach, ale nie ma ludzi świętych a przynajmniej większość jest taka: że jak ma okazje wziąć miliard, i duża szansa że nikt się nie zorientuje, to chyba tak… PiS wygrało

Ja wierzę w Donalda Tuska i podoba mi się droga na zachód, by doganiać Niemieckie standardy gospodarcze, ale też mentalne. Fajnie że kiedyś był prezydentem Unii Europejskiej, lubi się z Niemcami. Uważam że tylko łączenie (nawet w bólu) różnych narodów i gospodarek, może przynieść efekt dodatni Ludziom na Ziemi. Wszystkie podziały i kłótnie prowadzą do wojen… wojny są straszne, gwałty, tortury i zabijanie …

PiS wygrało ale chyba to KO będzie rządzić ? poczekamy jeszcze chwile i zobaczymy ^ ^


Jedna odpowiedź do “PiS wygrało 2”

  1. Doganiać standardy rozwiniętych gospodarek? W pełni popieram! :). Ale nie kosztem rolowania długu (premie dla politycznych, „tłustych kotów”) oraz całkowitej utraty suwerenności naszego kraju. Jeśli chcemy być znaczącym graczem na geopolitycznej scenie oraz równorzędnym partnerem – musimy zmienić dotychczasowa politykę.

Możliwość komentowania została wyłączona.