Rosja zaatakuje Polskę

Rosja zaatakuje Polskę, tak mówi prezydent USA Joe Biden, mówi że tak się stanie gdy Rosja zwycięży na Ukrainie… A premier Polski Mateusz Morawiecki mówi do Ukraińców i całego świata, że gdyby nie Polska to Ukraina by upadła …

Myślę że gdyby Ukraina została napadnięta i zgwałcona w trzy dni… mogła by zacząć się wojna światowa. Myślę że w interesie Polski jest by wspierać Ukrainę, nawet Wojskiem Polskim! to Ukraińcy cierpią najbardziej i trzeba im pomóc by samemu nie zginąć, jakby Rosja wygrała w trzy dni ? to mogła by ruszyć z Ukrainą na Polskę…

Ukraińcom trzeba być wdzięcznym że walczą o Europę, i moim zdaniem to moralny kierunek dla lepszego społeczeństwa. Myślę że rosyjski komunizm to dużo gorszy ustrój niż np. w USA, wolał bym żyć w USA i dla tego wspieram ten tok myślenia.

Mam nadzieje że wygramy i Donald Tusk pogodzi się z Putin, nawet kosztem trochę kasy … byle by ten koszmar się skończył, i nie rozprzestrzenił dalej.

” – Gdyby nie Polska na początku tej wojny, to Ukrainy by nie było – stwierdził premier Morawiecki. Rosja zaatakuje Polskę”

Wybory Zawiercie 2023 – real blog eu (real-blog.eu)

Joe Biden: Rosja zaatakuje Polskę jeśli… (msn.com)

Bardzo ciekawe jak to się skończy, albo czy ulegnie eskalacji.