Stuu zatrzymany

Stuu zatrzymany

Stuu zatrzymany informuje chyba najbardziej wpływowy człowiek w Kraju, Zbigniew Ziobro dobrze zrobił. Czasami nie byłem zadowolony z pomysłów Pana Zbigniewa, ale teraz trzeba pochwalić. Mam fajny pomysł: w sądownictwie powinno się zainstalować sztuczną inteligencje 😉 drażni to że oczywiste sprawy, są przez adwokatów np. przeciągane itp…

Myślę że do Ministerstwa Sprawiedliwości, można by wprowadzić trochę nowości. Proszę sprawdzić przykładową sprawę choć by z filmowego kryminału. Sztuczna Inteligencja idealnie podpowiada i rozwiązuje problemy. A ja mam na myśli by rozwiązywała na początek, choćby sprawy z np. wypadkami samochodowymi, mało skomplikowane a tak czasami długo trwające.

Wracając do Stuu zatrzymany, myślę że on był oczywisty a niektórych jak np. Marcin Dubiel dodano dla zasięgów ! Czy nie tak było Sylwester Wardęga i Konopskyy ? Wiem spoko jeszcze nie przesądzam, poczekajmy trochę, zobaczymy …

Marcin Dubiel niewinny – real blog eu (real-blog.eu)

Główny podejrzany w Pandora Gate Stuart K.-B., znany jako Stuu, został zatrzymany na podstawie polskiego listu gończego w Wielkiej Brytanii – poinformował w mediach społecznościowych minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Stuu to pierwszy twórca internetowy związany z aferą dotyczą wykorzystywania seksualnego osób nieletnich, któremu grozi odpowiedzialność kara.

„Warszawska prokuratura już podjęła działania zmierzające do przekazania youtubera polskim organom ścigania” – przekazał w sobotę Zbigniew Ziobro.

Minister sprawiedliwości poinformował również, że „za czyny o charakterze seksualnym na szkodę małoletnich grozi mu do 15 lat więzienia”.

Pandora Gate. Stuu zatrzymany. Jest komunikat – Wydarzenia w INTERIA.PL

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

2 komentarze do “Stuu zatrzymany”

  1. Straszna afera…kto wie, ilu młodych ludzi na tym ucierpiało? Takie postawy jak przez ciebie przytoczone trzeba tepić

    1. okazuje się że Korwin Mikke ma jakiś procent w społeczeństwie, i on uważa że dziewczyna 12 lat to nie pedofilia … bo gdzieś kiedyś tak było, więc to jest spoko ?

Możliwość komentowania została wyłączona.