Księża pedofile

Księża pedofile . „Jak możemy przeczytać na portalu medianarodwe.com Watykan podjął decyzję co do dwójki polskich biskupów, którzy mieli tuszować przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci przez księży. Abp. Sławoj Leszek Głódź oraz bp. Edward Janiak zostali ukarani zakazem uczestnictwa na publicznych nabożeństwach oraz nie mogą mieszkać gdzie indziej, niż na terenie swojej diecezji. Oboje byli zamieszani w sprawy pedofilskie ukazane w materiałach braci Sekielskich.

Bracia Tomasz i Marek Sekielscy w latach 2019 i 2020 wyprodukowali dwa filmy dokumentalne oparte na relacji świadków i pokrzywdzonych ofiar molestowania seksualnego przez katolickich księży. Materiały obiły się w kraju szerokim echem, co spowodowało lawinę podejmowanych różnych kroków przez polityków, jak i polskich biskupów.”

Cytaty z gazety POLSKA NEWS

Księża pedofile …

Po decyzji Watykanu rozmawiałem w gronie znajomych o tej każe i wszyscy byli nie zadowoleni. Rozumiem że lepiej było by sprzedać Wille pomocników pedofilów. I przeznaczyć pieniądze na pomoc ofiarom, jak dzieje się między innymi w USA.

Niestety to polska gdzie królem jest Żyd Jezus.

Dla mnie to było oczywiście nie wystarczające, ale cieszyłem się że w końcu jest przełom i tą decyzję traktuje jako początek. Początek zmiany kościoła który bardzo różni się od swojego boga. Byłem ostatnio na pogrzebie znajomego i przypadkiem usłyszałem rozmowę biednej rodziny która chciała by ksiądz opuścił choć 50 złoty, za msze bo rodzina biedna. Proboszcz stanowczo nie zgodził się by troszkę pomóc ludziom. A przecież księżą nie brakuje na chleb a tej rodzinie nie wystarcza na dobre życie.

Wieczorem w domu przypomniałem sobie tą rodzinę płaczącą nad grobem i się rozpłakałem. Szlak mnie trafia gdy w Watykańskich bankach już brakuje zer by zapisać kwotę a oni bez litości dalej ciągną od biednych ludzi pieniądze.

Rozumiem że księża nie chcą wydać swoich kolegów pedofilów bo kościół stracił by połowę księży. Ale gdzie ich serce ? Moralność, dobroć, uczciwość itp…

Dzisiejszy kościół widzę tak że chcą pieniędzy jak najwięcej nawet od tych którzy nie mają. Haraczem zbierają od wszystkich czy ktoś chce czy nie. Gwałcą dzieci i rzadko spotyka ich kara. Dziś z rana dobra wiadomość 15 lat więzienia dla Pedofila księdza. A nie przeniesienie do innej parafii do pracy z dziećmi jak to kościół lubił robić.