Krzysztof Bosak broni prezydenta

Krzysztof Bosak broni prezydenta Andrzeja Dudę, chodzi o to że Prezydent powiedział, Donieck i Donbas Ukraina może odzyskać. Ale Krym to raczej nie, że Krym był dłużej Rosyjski niż Ukraiński.

Duża „fala hejtu” popłynęła do Andrzej Duda, podziwiam Krzysztofa Bosaka że nie boi się mówić co myśli. Trzeba też mu przyznać że ma ogromną wiedze i szybko pracujący procesor, zresztą tak jak Sławomir Mentzen kolega z Partii.

Wracając do tematu, też uważam że Prezydent nie powiedział nic złego, trzeba wziąć pod uwagę że Europa jest za słaba na Rosje i Chiny. Np. Trump wygrywa wybory i twardo mówi, mamy wojnę na Pacyfiku o Tajwan, sami sobie radźcie z Rosją. Ciężka sprawa ze wschodnim Bratankiem, mają bomby Atomowe i agresywne nastawienie.

Jak dla mnie Prezydent i tak powiedział bardzo optymistyczny scenariusz, jak bym miał wyrokować, postawił bym na to, że tyle co już ma Rosja, to tego nie odda. Niestety tak myślę, choć nie jestem ekspertem i może być różnie.

Krzysztof Bosak broni prezydenta.

Kanał Zero i Prezydent – real blog eu (real-blog.eu)

Ja nie wiem jak jest naprawdę, ale dla mnie ważniejszy jest cały problem sądownictwa. Przecież tak rozbieżne wyroki i kompetencje sędziów, wskazują że sądy nie są uczciwe. Mam podejrzenia że działają na zlecenie kolegów i koleżanek, a my niby w UE jesteśmy. Jak dla mnie trzeba z sądami zrobić porządek, system jest zły.

https://www.instagram.com/deawuide/

1 komentarz do “Krzysztof Bosak broni prezydenta”

  1. Jeżeli miał bym podjąć decyzje, obecne granice pozostają na zawsze, i koniec wojen w Europie ? Przepraszam Bracia Ukraińcy… wybrał bym koniec wojen, tylko czy Rosja dotrzyma słowa ? Dziwny jest ten świat, może kiedyś będzie koniec zabijania, czego sobie i wam wszystkim życzę …

Możliwość komentowania została wyłączona.