Sławomir Mentzen 44

Sławomir Mentzen 44 to jest kosmos w sejmie, niesamowita postać która ostatnio powiedziała coś takiego. Mam dużo pieniędzy bo zarobiłem na bitcoinach, nie słuchałem Rządu, Ministerstwa Finansów i dla tego zarobiłem.

Nie słuchajcie polityków dodaje haryzmatyczny geniusz, ciekawe jest to że niektórzy posłowie sa biedni jak mysz kościelna. To z tad się pewnie bierze że aż 32 posółw wcześniejszego sejmu, dostało zapomogi. Specjalny social, ponieważ nie starczało im na zycie. Mimo ze prawie wszystko gratis mają, duże wypłaty itp. nie potrafiom przeżyć ?

Sławomir Mentzen 44

Papież odchodzi2 – real blog eu (real-blog.eu)


Mentzen o inwestycjach

Podczas niedzielnego programu „Śniadanie Rymanowskiego” został poruszony temat oświadczeń majątkowych. Głos zabrał Sławomir Mentzen z Konfederacji.

– Wielokrotnie powtarzałem, że do majątku dochodzi się oszczędnością, pracowitością i przedsiębiorczością (…). Natomiast jest bardzo ważna sprawa. Te bitcoiny, które posiadam, to zarobiłem na nich tylko i wyłącznie dlatego, że nie słuchałem polityków, Komisji Nadzoru Finansowego, która od 10 lat ostrzegała wszystkich, żeby nie inwestować w kryptowaluty – powiedział.

„Wielokrotnie powtarzałem”. Mentzen zdradził „sekret” zarabiania dużych pieniędzy (msn.com)

1 komentarz do “Sławomir Mentzen 44”

Możliwość komentowania została wyłączona.