Donald Trump wygrywa

Donald Trump wygrywa na tą chwilę, powiedział że zakończy wojnę w 24 godziny. Nie mam pojęcia jak to się stanie, podejrzewam że i Rosja, i Ukraina będzie musiała iść na jakieś ustępstwa.

Niektórzy myślą że Rosja by zyskała na zakończeniu wojny, i zastaniu na obecnych pozycjach. Teoretycznie Ziemia została przejęta, ale jeżeli USA powiedzą do rosji tak: To co zdobyliście to zostaje. Wszyscy Ukraińcy i Dzieci wracają na część Ukrainy. Wszyscy co chcą mogą przejść na stronę którą lubią, robimy mór jak ten Chiński, i ma być już wieczny ponieważ pokój.

Bo jeżeli znowu Rosja zaatakuje Ukrainę to USA walą od razu Atomówkami, i wszystkie roboty i NATO lecą na wschód, skończyć to raz na zawsze. . . Panie Prezydencie Rosji, kiedyś Cesarstwo Rzymskie rządziło ponieważ Europą, czy to powód by walczyć i zabijać. Bo się chce do tamtych granic państwowych, wrócić ?

Papierosy – real blog eu (real-blog.eu)

„W ostatnich 10 latach liczba palaczy zmniejszyła się w Wielkiej Brytanii o ponieważ 25 proc.” jak by zrobić takie badania w Polsce to myślę że było by odwrotnie… ”

Donald Trump wygrywa.

https://www.instagram.com/deawuide/

Donald Trump pokonałby Joe Bidena, gdyby wybory prezydenckie w USA odbyły się już teraz. Tak wynika z najnowszego sondażu dla NBC News. Ratunkiem dla Bidena mógłby okazać się wyrok skazujący dla Donalda Trumpa. W takim wypadku proporcje nieco by się odwróciły.” pisze o2