Kanał Zero i Prezydent

Kanał Zero i Prezydent

Kanał Zero i Prezydent to bardzo mocne wejście na YouTube Krzysztofa Stanowskiego, przyznam się że myślałem o lekkim wywiadzie. Że jak z Robertem Mazurkiem będą chcieli mocno Prezydenta przycisnąć, to nie autoryzuje wywiadu i go nie będzie.

Andrzej Duda wypadł słabo, ale po takich decyzjach i wyrokach sędziów nie dało się tego obronić. Myślę że w Państwie naszym nie ma praworządności, pokazuje to dobitnie sprawa Wąsika i Kamińskiego. Czyli głowa Państwa musi być częściowo odpowiedzialna za ten bałagan, fajnie kiedyś powiedział Krzysztof Bosak, mamy „szwedzki stół” z wyrokami. Możemy sobie wybrać co nam pasuje, czy wolimy takie prawo czy inne.

Kanał Zero i Prezydent to wejście z buta, myślę że Kanał Sportowy teraz trochę żałuje że nie szanowali Krzysztofa Stanowskiego. Smoku mówił że to jego zasługa że są sponsorzy i wyświetlenia, jednak Stano miał racje że on ciągnął ten kanał.

Żony Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika – real blog eu (real-blog.eu)

Ja nie wiem jak jest naprawdę, ale dla mnie ważniejszy jest cały problem sądownictwa. Przecież tak rozbieżne wyroki i kompetencje sędziów, wskazują że sądy nie są uczciwe. Mam podejrzenia że działają na zlecenie kolegów i koleżanek, a my niby w UE jesteśmy. Jak dla mnie trzeba z sądami zrobić porządek, system jest zły.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *