Michał Wiśniewski Kanał Zero

Michał Wiśniewski Kanał Zero

Michał Wiśniewski Kanał Zero, ja dałem się przekonać. Niestety to następny przykład tego że polskie prawo działa źle. Wysłuchałem całego materiału i jestem zszokowany, w skrócie, wziął pożyczki trochę ponad dwa miliony. Spłacił ponad trzy, i sąd go skazuje bo chciał oszukać od początku.

Skok Wołomin to gruba afera i to system jest zły, że po 17 latach dopiero domaga się odpowiedzialności. Ci co wzięli ponad 30 milionów i ani złotówki nie spłacili są spoko, a Michał Wiśniewski musi iść do więzienia. Fajnie że Stano się tym zajął, w przypadku Kamińskiego i Wąsika byłem za więzieniem. W oczywisty sposób stawiali się ponad prawem, robili co chcieli i cieszę się, że choć na chwile trafili do pierdla.

Michała lubię, dla mnie zawsze był pozytywny wariat. Gdy słuchałem i oglądałem wypowiedzi zawsze logiczne i mądre. Takich Ludzi Prezydent powinien ułaskawić, panie Andrzej Duda, to człowiek który spłacił 30 procent więcej niż wziął. To człowiek który zarabiał w 2006, przynajmniej tyle co jest na PIT. Powinno się go ułaskawić, to spoko gość. Michał Wiśniewski Kanał Zero.

Andrzej Duda i Szymon Hołownia – real blog eu (real-blog.eu)

Andrzej Duda i Szymon Hołownia zasiedli razem do rozmowy, jak by na to nie patrzeć to się cieszę. Może już nie będzie tej złości, hejtu i wyzwisk, może dojdziemy na poziom kulturalnej rozmowy bez przerywania.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *