ERROR 1016 – DIABLO 3 – błąd – 1016

ERROR 1016 - DIABLO 3

ERROR 1016 – DIABLO 3. Hej, miałem ostatnio problem z grą Diablo 3. Po około 14 minutach pojawiał się problem 1016 :), i gra się rozłącza tuż przed końcem szczeliny. Wielu graczy się z tym spotkało bo chciałem sprawdzić jak to naprawić. Jednak w odpowiedziach nie znalazłem rozwiązania które mi pomogło.

Na oficjalnej stronie pomocy Blizzard wątek zamknięty, jeżeli ktoś szuka jak naprawić błąd 1016 w Diablo 3 to już mówię co mi pomogło, odinstalowanie gry z mojego magazynu talerzowego i ponowne zainstalowanie na SSD 😉 nie wiem czy to zbieg okoliczności że akurat się gra naprawiła i się już nie rozłącza, możecie spróbować, chyba że już macie ją na SSD i też jest błąd ?

Polecam grę przy dźwiękach albumu Taco <^ ^,> ERROR 1016 – DIABLO 3

26.09.2017 😉

Błąd dalej jest i chyba jedynym sposobem jest wpisywanie antenor i w taki sposób granie, nie takie bardzo uciążliwe to jest ale gdy się kończy fajną szczelinę i wywali z gry to yyyyyyyyy 🙂 jeżeli pojawia się błąd 1016 to wiedz że coś się dzieje.

2024 – wracam do wpisu i przypominam sobie początki w D3, teraz jest już D4 i fani są wniwbowzięci. Bo chcieli powrotu do klimatycznego ciemnego świata, jak dla mnie. Diablo 3 było lepsze. i bardziej te kolorowe efekty mi pasowały.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

7 komentarzy do “ERROR 1016 – DIABLO 3 – błąd – 1016”

  1. Czasami zdarza się error 1016, ale po wpisaniu hasła i antenor mogę kontynuować już bez przerw

    1. testowałem, do ponownego uruchomienia gry w późniejszym terminie było ok, tak ? 🙂

    1. przyda się telefon z Android lub OS 😉 można spróbować ale u mnie niestety to nie działało …

  2. MAMTENSAM PROBLEM GRAM I W PEWNYM MOMĘCIE WYSKAKUJE MI KOD 1016

Możliwość komentowania została wyłączona.