Wakacje 2

Wakacje 2. Jedni kończą wakacje a drudzy zaczynają 🙂 wcześniej dużo pracowałem wiec mogę sobie pozwolić teraz na Relax i zwiedzanie świata, sam nie wiem co pierwsze:

– Machu Picchu:> (keczua Machu Pikchu – stary szczyt) – „najlepiej zachowane miasto Inków, w odległości 112 km od Cuzco. Położone jest na wysokości 2090-2400.

Ponieważ m n.p.m., na przełęczy Machu Picchu w Andach Peruwiańskich. Poniżej płynie rzeka Urubamba.” wiki.

czy

– Mount Everest jako turysta < ^ ^,> :> „Czomolungma – najwyższy szczyt Ziemi, ośmiotysięcznik położony w Himalajach Wysokich, na granicy Nepalu i Chińskiej Republiki Ludowej. Jest zbudowany z granitów, gnejsów oraz z wapieni i łupków.” ponieważ wiki.

Taki żarcik na początek 🙂 🙂 🙂 a może się zdecyduje , przyszłość dla mnie to zawsze duża niespodzianka i tym razem pewnie będzie tak samo.

Fajna pogoda, wolny czas, życie jest piękne 😉

04.03.2018 – Wracam do wpisu po przerwie i potwierdzam że życie to jedna wielka niespodzianka. Na szczęście dla mnie od dawna głównie miła ponieważ niespodzianka. Nie długo minęło czasu od tego wpisu a życie zaskoczyło mnie tak bardzo, że nigdy bym się tego nie spodziewał.

Fajne są miłe niespodzianki i gdy życie idzie jak by z górki. Na wakacjach raczej zawsze spoko klimat i miłe niespodzianki. Jak najwięcej takich dni dla siebie i wszystkich, joł.

Wakacje 2

2 odpowiedzi na “Wakacje 2”

 1. Musisz korzystać z tego co czas daje Ci teraz.. 🙂 Tak jak koła autobusu, życie będzie się toczyło do przodu . Musisz żyć każdą chwilą . Bo nigdy nie wiesz co stanie się w przyszłości. Co wydarzy się za chwilę, Wykorzystaj swój czas w stu procentach, nie trać niepotrzebnie żadnej chwili… 🙂 Świetny utwór . Pozdrawiam 🙂

  „Marzenia jak ptaki szybują po niebie
  jak nie pada…

  Bo jak pada, to nie szybują” 🙂 🙂 🙂

  1. Dzięki podobnie myślę 🙂 nigdy nie wiadomo kiedy za zakrętem przeznaczenie spotka nas, nie wiem co będzie kiedyś, ale też nie jestem zwolennikiem brania tego co mi da „los”, trzeba trochę pomagać szczęściu 😉 a najważniejsze wiedzieć czego się chce, staram się każdym dniem cieszyć i tym razem nie będzie inaczej, dzięki również pozdrawiam 🙂

   Lubię deszcz, nawet w trakcie opadów spacer, lubię każdą porę roku i słońce i noc równie mocno 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.