Rosja kontra NATO

Rosja kontra NATO

Rosja kontra NATO w końcu się wydarzy, tak uważa były pułkownik bundeswery. Też tak uważam że niestety, wojna będzie nieunikniona. Sikorski dziś też mówił że dał by Ukrainie, pociski dalekiego zasięgu.

Pikniki wojskowe i rakiety coraz bliżej Polski, zaczynają nas przyzwyczajać. Człowiek podobno do wszystkiego się przyzwyczai, ja nie jestem za wojnom ale Rosja już walczy z nami. Szykując ogromne Rzesze Imigrantów, co zrobimy jak za granicami stanie ich np. 44 miniony?

Pomagamy Ukrainie sprzętem i logistyką, a Chiny pomagają Rosji. Jak dla mnie wojna już się zaczyna, jak już pisałem o tym wcześniej, lepiej teraz zaatakować niż czekać aż Ukraina upadnie. Trzeba pomóc tym ludziom, postawcie się w ich sytuacji. Pierwsze mówiliśmy im nie bójcie się, róbcie pomarańczowa rewolucja. A teraz patrzymy na tą okropną wojnę, zamiast pomóc.

Rosja z każdym rokiem będzie nasilać działania Imigranckie, będzie nam na granice i na lewo kupować wizę. Ci ludzie o odmiennej kulturze myślą że w Europie kasa z nieba leci, choć w porównaniu z ich krajem może i tak być. Muzułmanie z dużą dzietnością przejmą naturalnie te Ziemie, nasz model społeczeństwa z jednym dzieckiem średnio, nie sprawdzi się na dłuższa meta. Rasa Islamu wojną albo pokojem przejmie Europę.

Trochę odleciałem od tematu, Rosja będzie co rok bardziej nas nękała a na koniec wywoła wojnę. Teraz jest słaba i można wywalczyć pokój na następne dziesiątki lat, inaczej wcześniej lub później wybuchnie oficjalnie, bo nieoficjalnie już trwa. Rosja kontra NATO.

ERROR 1016 – DIABLO 3 – błąd – 1016 – real blog eu (real-blog.eu)


„Teraźniejsze napięcia między Federacją Rosyjską a NATO budzą poważne obawy byłego pułkownika Bundeswehry, Rodericha Kiesewettera. Według niego Rosja wzmacnia swój potencjał militarny, dążąc do konfrontacji ze Sojuszem w ciągu 5-8 lat. Kiesewetter ostrzega przed planami Kremla, które mają destabilizować Europę za pomocą działań hybrydowych, w tym manipulacji migracją.” Onet Wiadomości.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Rosja kontra NATO”

Możliwość komentowania została wyłączona.