Binance 2

Binance 2 kiedyś na pewno powstanie, a póki co USA przejmują tą giełdę. Fani Kryptowalut mogą zapomnieć o anonimowości itp. Tak jak myślałem żaden Kraj nie wpuści obcego cyfrowego pieniądza, często się o to kłócę z Kolega z pracy.

On jest zafascynowany Kryptowalutami, inwestuje i wspiera, ja myślę że pieniądz który nie wiadomo kogo jest. Nie daje spokoju psychicznego i zabezpieczenia finansowego. Changpenga Zhao walczy o przetrwanie, są podejrzenia że anonimowa giełda, jest idealna do prania pieniędzy. Jeżeli ktoś ma drukarkę i pralkę, to teoretycznie może kupić cały świat.

Bitcoin 2 – real blog eu (real-blog.eu)

Pieniądz cyfrowy ma racje bytu tylko wtedy gdy świat się połączy, i będzie jedno państwo. Ale trudno wierzyć że jak np. Bitcoin jest anonimowy to fajne, przecież można tam robić różne transakcję których nikt nie widzi. A po co się ukrywać normalnemu człowiekowi, który legalnie zarabia.

Kiedy będzie jedno super państwo, i nie będzie konfliktu interesów. W tedy będzie jakiś fajny cyfrowy pieniądz, PiS znowu będzie Rządzić i dopisze parę zer, znów będziemy bogaci.

„Były prezes Binance 2, prosi sędziego by pozwolił mu opuścić USA

Prawnicy byłego dyrektora generalnego Binance, Changpenga Zhao, wzywają amerykańskiego sędziego do odrzucenia wniosku Departamentu Sprawiedliwości o zakazanie mu powrotu do domu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich do czasu wyroku za naruszenie wymogów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy.”

Były prezes Binance, prosi sędziego by pozwolił mu opuścić USA – rp.pl

5 odpowiedzi na “Binance 2”

  1. Kiedyś używałem krypto do płacenia za narkotyki. 10 lat temu wraz z innymi lukami prawnymi robiło furorę. Dziś nie widzę sensu cyfrowej waluty w legalnym świecie. Tamto nadal funkcjonuje. Bitcoin, monero zostanie. Reszta chyba zbędna.

    1. kiedyś u nas w kraju działała legalna mafia, teraz się to zmieniło, i jak dla mnie legalny świat jest lepszy, bez stresu

Możliwość komentowania została wyłączona.