ETF Bitcoin

ETF Bitcoin

ETF Bitcoin ciągle niezatwierdzony, rynki czkają a analitycy prześcigają się w prognozach wzrostów. Ja myślę że Bitcoin wystrzeli do miliona dolarów, a inni uważają że to już jest uwzględnione w aktualną cenę krypto waluty.

 Exchange-Traded Fund (ETF) może być ochroną przed inflacją, która występuje między innymi po dodrukowaniu waluty. Ale też może stracić swoje zalety, np. stanie się pieniądzem zcentralizowanym, i nie koniecznie może to być dobre dla Idei Bitcoina.

Ja uważam że ETF jest super, giełdy Binance i inne zyskają dużo nowego kapitału. Bedą bardziej transparentne i uczciwe, od dawna uważam że ta anonimowość w Bitcoin jest niepotrzebna. Przez tą ochronę przyciąga to wielu nieuczciwych Ludzi, ostatnio było głośno o praniu brudnych pieniędzy przez Binance.

Pamiętam jak kiedyś Hakerzy wykradli kod źródłowy gry Cyberpunk 2077. Trzeba było im zapłacić w Bitcoin chyba 44 miliony dolarów, o ile dobrze pamiętam. Anonimowść w Kryptowalutach jest niepotrzebna, i to chyba idzie w dobrą stronę. Ja już Bicoiny kupuję a Wy ?

Binance 2 – real blog eu (real-blog.eu)Zatwierdzenie pierwszych ETF-ów Bitcoin spot doprowadzi nie tylko do pozytywnych konsekwencji, takich jak napływ kapitału do branży aktywów cyfrowych. Według prezesa ETF Store Nate’a Geraci i analityka Bloomberga Erica Balchunasa, efekt tych zmian będzie nieprzewidywalny dla popularnych scentralizowanych giełd kryptowalut, takich jak Binance. Chodzi o wysokie prowizje na platformach handlowych. Interakcje z ETFami wiążą się bowiem ze znacznie niższymi opłatami transakcyjnymi. W związku z tym może to prowadzić do zauważalnego odpływu traderów z giełd kryptowalut. Przyjrzyjmy się sytuacji nieco bliżej.

Bitcoin ETF zabije giełdy kryptowalut – BeInCrypto Polska

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide