Polityka PiS

Polityka PiS

Polityka PiS to bardzo ciekawa historia, kiedyś będą wspominać te piękne czasy gdzie na wszystko było. Pieniądze były dla wszystkich, pełno programów socjalnych. Ale jeszcze nie tak dużo i wystarczająco, jak kiedyś w Portugali czy Grecji. Gdyby jeszcze mieli szanse Rządzić dalej, pewnie by dogonili wyżej wymienione kraje.

Dziwi mnie to jak niektórzy ludzie pokazują mi zdjęcie Donald Tusk, ściskającego się z Merkel czy Putinem. Wolałem gdy się przytulali, niż jak za czasów PiS nienawidzą. Teraz znowu są sygnały że będzie dobrze, nie będziemy się kłócić z Unia Europejska, tylko Integrować.

Nie rozumiem czemu PiS tak atakuje Idee jedno super Państwo, które chce stworzyć Donald Tusk z Unia Europejska. Chyba o to chodzi żeby wszyscy byli tak samo traktowani czy w Niemczech, Polsce czy Ukrainie. Jak bym chciał żeby tak się stało, a najlepiej by cały świat się połączył i skończyły się wojny. Żylibyśmy sobie jako „Ziemianie” którzy kolonizują inne planety.


Zdjęcie wpisu dodałem nie przypadkowo, Prawo i Sprawiedliwość bardzo walczy o suwerenność Polski. Ciągle mówią jak to Unia Europejska będzie za nas decydowała, ale Posłowie PiS co powiecie na kościół Polski. Czy on jest suwerenny? Czy to nie Watykan mówi co ma się dziać, we wszystkich kościołach w Kraju?

Gdzie tu jest nasza suwerenność, i jeżeli chodzi o kościół to nie widzicie tego problemu, a nawet mówicie że to dobrze.

Nasza Ziemia – real blog eu (real-blog.eu)

Polityka PiS

https://www.instagram.com/deawuide/

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide