Bitcoin 2

Bitcoin 2

Bitcoin 2 idzie w dół w ostatnimi czasy, fajna jest idea cyfrowego pieniądza którego nie da się dodrukować i jest odporny na inflacje? Mam w pracy kolegę który jest zafascynowany cyfrowym pieniądzem, i często rozmawiamy ja trochę w opozycji.

On mówi że wszyscy będą chcieli i Rządy musza się zgodzić, na zmianę podstawowego środka płatniczego. A ja raczej sceptycznie do tego podchodzę i dla mnie to bardzo niepewna inwestycja. Zwłaszcza że nie wiadomo kogo jest Bitcoin? Może np. okazać się że to własność Putina, zamyka system i zabiera kasę w sekundę.

Nie chce mi się wierzyć bo pamiętam podobne przypadki z przeszłości, np. Tesla chciał dać ludziom prąd za darmo, i co wybrali ? Wybrali Ropę którą trzeba kupować i ma na tym marżę np. Orlen. Gdyby prąd był za darmo i auta elektryczne, to z czego nasz Rząd miał by kasę na wydatki budżetowe ?

Myślę że Państwa nie pozwolą na dalsze wzrosty. Bitcoin 2, to bardzo niepewne źródło płatności w czasach wojen, niestety świat nie jest tak. Złożony by dobrze było wszystkim, zresztą chyba tak się nie da nawet, poza tym nie każdy chce być szczęśliwym tylko woli np. depresje …


Bitcoin 2

Bitcoin, Ethereum „) kopanie kryptowalut – real blog eu (real-blog.eu)


„W ostatnim czasie rynek krypto nie jest zbyt stabilny. Konsekwencje tego odczuwa giełda Binance. Obecnie doświadcza ona masowego odpływu Bitcoinów.

Inwestorzy szybko wycofali ponad 5000 BTC w ciągu zaledwie jednej minuty, co tylko podkreśla powagę sytuacji. Wydarzenie to zostało opisane przez Changpenga Zhao, CEO Binance, jako próba szerzenia “strachu, niepewności i wątpliwości” (FUD).”

5000 Bitcoinów opuszcza Binance w 60 sekund (beincrypto.com)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Bitcoin 2”

  1. Przed chwilą oglądałem super rozmowę, Wini i Rafał Zaorski ^ ^, mistrz spekulacji fanie powiedział ze Bitcoin, jest tyle warty w ile będą wierzyć ludzie. Jutro mogą przestać wierzyć że jest wart 10.000, wiele różnych wielkich firm upadało i będzie upadać.

Możliwość komentowania została wyłączona.