Uczenie się języków

Uczenie się języków

Uczenie się języków, po co marnować tyle czasu na naukę. Wystarczy urządzenie i można od razu znać np. 100 ^ ^, Jeden oczywiście wypada znać oficjalny, jakiś hobbistyczny też może jeden. Ale uczyć się 10 jak niektórzy, to dziwne w tych czasach.

Fajnie mieć taki sprzęt i uczyć się na żywo, rozmawiając z różnymi ludźmi. Moje umiejętności mózgowe, potrzebowały by 10 lat by pojąć z 5 języków. Niektórzy uczą się jeszcze więcej, w samej szkole czasami dwa od razu. Rozumiem że to w jakiś sposób trenuje mózg, i być może On stać się lepszy.

Kiedyś kiedy nie było takich urządzeń, warto było znać. Teraz to wszystko nabiera innych barw, podobnie myślę z polityką. Dziwie się gdy bronią prawa, które było np. 44 lata temu układane. Myślę że prawo, powinno być zmieniane częściej co np. 4 lata. Ta cała nasza konstytucja to trochę blokada postępu, świat się zmienia, i my też powinni.

Wracając do tematu Uczenie się języków, ta umiejętność może stracić na znaczeniu. Podobnie jest z językami programowania. Tworzenia stron i pozycjonowania, dzięki sztucznej inteligencji, wszystko wydaje się prostsze. Myślę że w sejmie też by się przydała, do np. weryfikowania oczywistych kłamstw, pomówień, prosto z mównicy.

Pistolet przy głowie Polaków – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Myślę że skojarzenia Premiera Mateusz Morawiecki są nie na miejscu. To nasz Trybunał Konstytucyjny na początku października orzekł, że ważne zapisy w traktacie UE są sprzeczne z Polską konstytucją. I że nasz Kraj nie musi przestrzegać traktatów Unii Europejskiej, a od dawna przekaz polityków Prawa i Sprawiedliwości jest taki, że nikt nie będzie Polsce mówił co ma robić.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *