Hmm, co tu o Zawierciu napiszę dziś ?

W Zawierciu. Żartowałem nie będę dziś nic pisać o tym fajnym mieście Zawierciu. Może trochę kontrowersyjny temat poruszę, „216 tysięcy dzieci ofiarami księży pedofilów we Francji. Ujawniono dane. „Zasłona milczenia”” pisze Interia.

Myślę że więcej tego złego dotyku było w rzeczywistości … dziwi mnie to że kościół to ukrywa, teraz jest technologia która może odwzorować przeszłość. Powinni się odciąć od pazernych i złych księży, a ci wysoko postawieni ? Do kościołów pomagać ludziom a nie ich doić. . .

Inaczej nie przetrwa ta wiara, to ostatnie stadium Mitologii, których było wiele. A może to ta nasza opowieść jest tą prawdziwą ? Czytając między wierszami w coś podobnego wierzę ^ ^,

Wracając do księży Pedofilów, jak mam chodzić do kościoła gdy takich ludzi kryjecie. A dla połowy księży bogiem pieniądz. Mimo wszystko wierze że Ludzi Dobrej Woli jest więcej, choć wiadomo że ta muza była głęboko inspirowana inną piosenką.

O Zawierciu można by wiele, ale jeszcze myślę że będzie czas by pisać o moim rodzinnym Mieście.

Zawierciu

Wieżę też że będzie dobrze i będzie lepiej ^ ^,

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
I mocno wierzę w to
Że ten świat
Nie zginie nigdy dzięki nim
Nie nie nie nie nie
Nadszedł już czas
Najwyższy czas
Nienawiść zniszczyć w sobie”.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Hmm, co tu o Zawierciu napiszę dziś ?”

Możliwość komentowania została wyłączona.