TVP przejmuje piloty

„TVP przejmuje piloty, czyli media rządowe i długo nic. Rząd programuje Polakom listę kanałów telewizyjnych
Rząd przyjął zmiany, które pozwolą władzy m.in. na nowo zaprogramować piloty milionów Polaków. Operatorzy płatnej telewizji obowiązkowo będą musieli oferować wyłącznie kanały TVP, a o liście innych, komercyjnych zdecyduje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która długo nie chciała przyznać koncesji TVN. Zmiany to rewolucja dla nadawców i odbiorców, które mogą wywołać między nimi wojnę. Wygrają w niej kanały TVP.”

„TVP przejmuje piloty”, czyli media rządowe i długo nic. Rząd programuje Polakom listę kanałów telewizyjnych – WP Wiadomości


TVP przejmuje piloty
TVP przejmuje piloty

Ja bym tak nie dramatyzował, wiadomo że wszyscy przenoszą się do Internetu i oglądają co chcą. Zwykłe telewizje powinny niedługo przestać istnieć, zostanie chyba jedna rządowa bo ma dotacje od państwa, zamiast zarabiać na np. reklamach.

Ja nigdy nie miałem telewizora dla swoich przyjemności, wolę od małego komputer. Co mi nie przeszkadza płacić za obowiązkowy Abonament Radiowo Telewizyjny, myślę że nie ma tragedii i jeżeli komuś nie pasuje telewizja publiczna może oglądać inną.

TVP przejmuje piloty

2 odpowiedzi na “TVP przejmuje piloty”

  1. Podobno tyle na TVP poszło kasy w jeden rok, ile Wielka Orkiestra uzbierała od początku istnienia … w jeden rok można by tak szpitale i personel wyposażyć jak na Zachodzie, ale po co lepiej na telewizje która powinna utrzymywać się z reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *