Argentyna Polska 02

Argentyna Polska 02 oglądałem no bo to najbardziej popularne zjawisko w tym czasie, kurczę Polska słabo wypadła. Ale jestem daleki od krytykowania, być na takim poziomie jak oni to kosmos. Awans trzeba rozumieć jak sukces, jak dla mnie to bohaterowie a Lewy, Szczęsny itp. to Autorytet.

Różnie bywa z talentami i niektóre Rasy są mniej uzdolnione w różnych kierunkach, jedni grają lepiej w kosza inni w siatkę. Z czasem może się to zmieniać, ale Polska Reprezentacja jest Mega w tym roku i wierze że jeszcze może nameszać.


Argentyna Polska 02

„Wasza praca wypełni dużą część waszego życia i jedynym sposobem, aby być naprawdę usatysfakcjonowanym, jest robienie czegoś, w co wierzycie, że jest czymś wielkim. Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha. Jeśli jeszcze tego nie znaleźliście – szukajcie dalej. Nie idźcie na kompromisy. Jak w wielu przypadkach, serce powie wam, kiedy to znajdziecie. Jak w każdym dobrym związku, będzie coraz lepiej wraz z mijającymi latami. Więc szukajcie, aż znajdziecie. Nie idźcie na kompromisy”