Tortury w Polsce

Tortury w Polsce

Tortury w Polsce w 2024 roku to rzecz niebywała, walka polityczna między Tuskiem i Kaczyńskim nabiera tępa. Donald Tusk zamknął Jarosławowi Kaczyńskiemu kolegów na chwilę, i zapowiada się że później za np. Pegasus, oprogramowanie szpiegowskie mogą iść długo siedzieć.

A czy jak później Kaczyński wygra to nie zamknie Tuska, za np. „tortury i więźniów politycznych” ? Ostro się robi w naszej Polskiej polityce, a za rokiem Rosja niczym wilk czeka … Przeraża mnie to że tylu ekspertów przepowiada wojnę, mówią że to prawie pewne że Rosja zaatakuje NATO.

Cały czas mam nadzieje że nie ale patrząc na Ukrainę, mam wrażenie że Rosja już przejęła część Ziem. Donald Trump może wygrać i postawi Ukrainę pod ścianom, albo się godzą na rozejm albo koniec pomocy.

U nas w kraju wojna polityczna, na śmierć i życie które może być skończone w więzieniu.

ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ – real blog eu (real-blog.eu)

ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. Dziś druga rocznica katastrofy smoleńskiej… Bardzo współczuję wszystkim ludziom którzy stracili swoich bliskich. Ale denerwuje mnie wykorzystywanie tego do walki politycznej jak to robi PiS. Dziś pan Jarosław Kaczyński powiedział że jest już pewien że to był zamach a pod pałacem prezydenckim pojawili się ludzie z transparentami „Mordercy! Znamy prawdę” czy „Tusk, idziemy po ciebie”.

https://www.instagram.com/deawuide/Jarosław Kaczyński powiedział, że wobec Mariusza Kamińskiego stosowano w więzieniu tortury, a sam polityk „czuje się źle”. Prezes PiS dodał, że to „decyzja osobista Tuska i on osobiście powinien za tortury w Polsce odpowiadać”. O konflikcie między politykami pisze „Financial Times”. money.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Tortury w Polsce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *