ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. Dziś druga rocznica katastrofy smoleńskiej… Bardzo współczuję wszystkim ludziom którzy stracili swoich bliskich. Ale denerwuje mnie wykorzystywanie tego do walki politycznej jak to robi PiS. Dziś pan Jarosław Kaczyński powiedział że jest już pewien że to był zamach a pod pałacem prezydenckim pojawili się ludzie z transparentami „Mordercy! Znamy prawdę” czy „Tusk, idziemy po ciebie”.

Dziwi mnie że tylu ludzi dalej wierzy tej partii i mają takie duże poparcie. Nie jestem za PO staram się zawsze wybierać mniejsze zło ale PiS wydaje mi się największym złem.  Ludzie się nie interesują polityka na co dzień tylko przed wyborami i łatwo ich oszukują liderzy partii kierowani przez ludzi od wizerunku.

PiS na początku światowego kryzysu 2007-2008 chciał tak jak USA brać ogromną pożyczę z banku światowego by wpompować w gospodarkę jak by wygrali wybory mieli byśmy o 1/3 większy dług publiczny. Krytykowali PO że nie bierze pożyczki i nie kupuje szczepionek w czasach 2009-2010. Gdy szybko rozprzestrzeniał się wirus świńskiej grypy w Europie i na świecie, bogate kraje np.

Francja kupiły szczepionki dla dwóch trzecich ludności za 869 mil. euro z czego zaszczepiło się tylko około 5 milionów osób. A teraz je odsprzedają bo mają ogromny nadmiar którego nie są wstanie wykorzystać, problem był rozdmuchany przez światowe koncerny farmaceutyczne.

Polska dzięki tym dwóm działaniom zaoszczędziła wiele naszych pieniędzy. Oczywiście nikt nie jest święty i każdy popełnia błędy. Ale PiS ewidentnie nie wie co robić i krytykuje wszystko nawet dobre pomysły rządu.

Można by tak wiele podawać przykładów ale sobie daruje bo mi się  ciśnienie podnosi. Chciał bym by kiedyś w sejmie byli ludzie którzy będą współpracować dla naszego wspólnego dobra a opozycja będzie mówić nam to rząd robi źle a to dobrze a nie wszystko źle by jak najbardziej skrytykować swoich przeciwników politycznych. Tak jak np. z ACTA PiS go wcześniej podpisało w parlamencie europejskim ale jak mieli okazję zyskać wielu zwolenników politycznych. To od razu zmienili zdanie i stanęli  w pierwszym szeregu zapominając co myśleli wcześniej.

ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

Parę słów podsumowania interesujmy się polityka na co dzień chodźmy na wybory i wybierajmy najodpowiedniejszych ludzi bo to oni ustalają nasze prawo.

Pamiętajmy też że każdą wiadomość serwisy informacyjne mogą przedstawić pozytywnie lub negatywnie i miejmy swój rozum. ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

9 komentarzy do “ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ”

  1. „Prawdziwy premier Rzeczypospolitej”, brat „pierwszego prezydenta godnego tego miana” … Tak został pan Jarosław zapowiedziany na wiecu …

    • Widziałem w wiadomościach jak poważni ludzie chodzili jakby w transie z miniaturkami tupolewa krzycząc że to był zamach i podpalali kukły premiera Tuska, dużo ludzi zapomina o tym że podstawowy błąd to była pogoda nie pozwalająca na wystartowanie ani lądowanie … Jak przyjeżdża do nas prezydent innych krajów to wszystko jest sprawdzane centymetr po centymetrze zaplanowane dużo wcześniej a nie spontanicznie bez zachowania środków bezpieczeństwa.

  2. Są ludzie zaślepieni polityką ,niewidzący realiów tylko własne ja .Robiący karierę na wszystkim ,nawet na ludzkiej ogromnej tragedii. zamach jest tutaj zbyt wielkim słowem i według mnie mocno naciągniętym przez fanatyków .Dla mnie jest to ogrom ludzkich łez ,morze tragedii i rozpacz tych co muszą żyć ze stratą najbliższych .Czasami los przeznacza ścieżki z których nie ma odwrotu .I przypuszczam ,że to przeznaczenie właśnie zebrało żniwo .

  3. dokładnie tak winien jest albo pilot który podjął decyzje o locie albo ten kto mu to kazał zrobić, a nie teraz teorie spiskowe tworzą politycy by to wykorzystać w walce politycznej lub wyborach

    • Też tak myślę, a cała sytuacja szkodzi Polsce i kontaktom między nami a Rosja od której jesteśmy uzależnieni kupując gaz. Są też niefajne zachowania ze strony wschodu np. oryginały czarnych skrzynek których jeszcze nie dostaliśmy, czy zabezpieczenie śladów i dowodów ale nie róbmy z tego wojny między narodami myślmy o następnych pokoleniach

  4. To jakiś amok, czy co to jest… Przerażenie mnie ogarnia, kiedy na to patrzę – nawet jeśli to w tv… Jak można zionąć aż tak nienawiścią??? Ludzie!!! Zdecydowanie – PO to też nie najlepsza opcja, a jednak pójdę głosować na nią właśnie, jeśli to oszołomstwo się nadal będzie szerzyć… PiS jest chore z nienawiści. Pan Kaczyński, wybaczcie państwo… powinien się leczyć, albo przynajmniej przebadać gruntownie.

    • PiS to … …. …. … smutne jest to że tak wielu ludzi tego nie widzi i jest marionetkami pana J. działając sobie i nam na szkodę. Ciśnienie Mi się podnosi jak myślę o tej partii 🙁 całkowicie się z Panią zgadzam

Możliwość komentowania została wyłączona.