Super propaganda

Super propaganda nadciąga do Państw, podobno będzie więcej świąt. Jak to mówi Mateusz Borek „na mieście mówią”, że Politykery będą chcieli naszych głosów w wyborach, i zaproponują żeby, każdy weekend będzie wolny od pracy.

Teoretycznie jest to możliwe, więc czemu tego nie zrobić ? Niektórzy może chcą pracować w jakieś weekendy. Ja myślę że warto zostawić wybór Ludziom, słyszałem że niektórzy Politycy chcą zrobić każdy dzień świetnym i świętem. Myślę że to dobry pomysł, wesoły każdy dzień powinien być, a nie tylko święta.

Super propaganda. Od dawna nie składam życzeń wesołych tylko świąt, po co się ograniczać do paru miesięcy w roku. Trzeba żyć bo niestety szybko przemijamy, jedyne co mamy jak to super powiedział Kawul, to jest „czas”. Trzeba go dobrze wykorzystać.

Ortografia – real blog eu (real-blog.eu)

Ortografia. Dziś jest międzynarodowy dzień języka ojczystego (UNESCO), ortografia to coś co w dzieciństwie sprawiało mi wiele trudności. Teraz głównie piszę na kompie i nie muszę się przejmować odpowiednie program. Sprawdzają za mnie błędy i ułatwiają życie ludziom chorym na dysortografia czyli trudności w pisaniu, przejawiające się popełnianiem różnego typu błędów, w tym ortograficznych, mimo znania zasad poprawnej pisowni.

https://www.instagram.com/deawuide/