Właściciel Polsatu Zygmunt Solorz-Żak

Właściciel Polsatu Zygmunt Solorz-Żak, mówi tak: „Wyzwania wynikające z sytuacji międzynarodowej wymagają od nas, nadawców kanałów informacyjnych. Prawdziwego przedstawiania rzeczywistości”

Bardzo cenna uwaga i dobry apel do Elit, panie Jarosław Kaczyński z całym szacunkiem itp. mówi Pan, że w więzieniu Mariusza Kamińskiego spotkały tortury ? Przecież to ogromna manipulacja i niepotrzebna wojna domowa, potrzebujemy konkretnych i rzetelnych informacji.

Sprawdziłem definicję Tortury i moim zdaniem to nie jest to samo co spotkało Mariusza Kamińskiego, ja teraz żyję w Polsce (nie zawsze tak było). Rozumiem sytuację i wiem o co chodzi, ale ludzie na świecie np. w Chinach, nie muszą się zagłębiać w szczegóły. Zobaczą nagłówek tortury więźniów politycznych w Polsce, i mogą w to uwierzyć … Później to już może np. być propaganda Chińska. I dojdą słusznie do wniosku że taki kraj trzeba okupywać, i zaprowadzić tam siłą porządek. Bo przecież nie może być tortur w Unii Europejskiej, a jeżeli są to znaczy że to zły naród i trzeba go zmienić.

Tortury w Polsce – real blog eu (real-blog.eu)

A czy jak później Kaczyński wygra to nie zamknie Tuska, za np. „tortury i więźniów politycznych” ? Ostro się robi w naszej Polskiej polityce, a za rokiem Rosja niczym wilk czeka … Przeraża mnie to że tylu ekspertów przepowiada wojnę. Mówią że to prawie pewne że Rosja zaatakuje NATO.

https://www.instagram.com/deawuide/


„W obecnym czasie, w którym tuż za naszą wschodnią granicą od dwóch lat trwa wojna wywołana agresją. Rosji na Ukrainę, nadawcy telewizyjni ponoszą szczególną odpowiedzialność w związku ze służebną rolą informacyjną. Jaką pełnią w stosunku do całego społeczeństwa i informowaniem go w sposób obiektywny i rzetelny” . Czytamy na początku oświadczenia, opublikowanego na stronach Polsatu Właściciel Polsatu Zygmunt Solorz-Żak.