Elon Musk z Dzieckiem

Elon Musk z Dzieckiem przyjechał do muzeum Auschwitz, jakieś 10 lat za młodym na taką wizytę piszę poczytna gazeta. Trochę denerwuje mnie takie podejście systemowe, wszystkich mierzyć tą samą miarą.

Biorąc pod uwagę jaki Mózg ma Elom, jego dziecko to może być prawdziwy supermen, z super wszczepami. Ostatnio trochę pracowałem za kółkiem i lubię słuchać TOK FM, cała audycja poświęcona temu zjawisku. Mam na myśli, że dziecko było za małe by to oglądać, a nawet eksperci radiowi mówili, że dzieci mogą doznać stresu pourazowego lub coś podobnego.

Nie wiem czy wiek tutaj ma znaczenie, na pewno znajdzie się jakiś procent dzieci które to źle odbiorą. Ale chyba Elon Musk wie co robi ? ja myślę że on najlepiej wie co potrafi pojąć jego dziecko, i on powinien decydować co mu pokazać. Oczywiście nie powinien pokazywać jakiś nieprzyzwoitości, ale rozmowy o wojnach światowych i okrucieństwie świata myślę że tak.

Dziecko ma trochę inną przestrzeń, coś jak Hary Poter czy Pan Kleks. One lepiej mogą to rozumieć, i się z wojnami nie zgadzać niż my dorośli. Bo dla dorosłych wojny są czasami opłacalne, a dla dzieci chyba nigdy.

Akademia Pana Kleksa 2023 – real blog eu (real-blog.eu)

Film jest zajebisty, bardzo mi się podobał i nawet parę razy się wzruszyłem. Szkoda że nie ma go w 3D bo jest ogromny potencjał, dużo efektów specjalnych niczym z Supermena. Bardzo fajna szkoła, która trochę przypomina tą z Harego Potera.

https://www.instagram.com/deawuide/

Elon Musk z Dzieckiem