Szalony rozwala MGP Garage

Szalony rozwala MGP Garage, oczywiście Szalony Reporter. Niezły materiał i ostra burza w sieci, z Buddą i Konopem w tle. Czytałem większość komentarzy i nie oszczędzają Glinka.

Doglądnąłem większość filmów i ciężko ocenić kto ma rację, Glinek ukradł parę aut, ale przeprosił oddał pieniądze, i żyje uczciwie. To tylko dobra materialne, a nie np. szkody psychiczne. Mam na myśli np. pedofilie którą tak łatwo ludzie wierzący wybaczają, wybaczają ukrywanie i nawet popełnianie.

Glinek będzie miał ciężko ale myślę że jeżeli nie kłamie, wszystkim uczciwie wynagrodzi z odsetkami, to jak dla mnie luz. Nitro mówi że źle mu z oczu patrzy, ale ja jakoś wolę Robin Hood który się nawrócił, niż jakieś pobicia, fizyczne czy psychiczne nieodwracalne straty.

Jak to mówił mistrz: „Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko”. Bruce′a Lee

Szalony rozwala MGP Garage, większość komentarzy jest nieprzychylna. Ale ja myślę że na tle innych skurczysyyluw, on nie jest taki zły, zasługuje na drugą szansę spokojnie.

Elon Musk Neuralink – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Elon Musk Neuralink to najnowsze dziecko geniusza naszych czasów, zaczęło się od małpy. Po wszczepieniu odpowiedniego implantu, zwierzę potrafiło grać w grę i to było w 2021.

1 komentarz do “Szalony rozwala MGP Garage”

  1. teraz oglądam wywiadu z Buddą na RMF, jeżeli ktoś poczuł się urażony MGP Garage, Buda mówi że zwróci każdemu pieniądze, czy to nie w porządku zachowanie ? ^ ^

Możliwość komentowania została wyłączona.