Powiat Zawierciański nowy herb

Powiat Zawierciański nowy herb, komisja Heraldyczna źle mówiła o starym herbie. Używaliśmy go nielegalnie, nawiązywał do starej epoki. Teraz jest wszystko uporządkowane, i mi się podoba nowy wygląd.

Zawiercie to bardzo fajne miasto, jeżeli ktoś lubi Jurę Krakowsko Częstochowską. Piękne zamki i skały to ewenement na skale europejską, bardzo dobre miejsce do wycieczek rowerowych.

Powiat Zawierciański nowy herb, przed nami wybory i miasto jest całe wyklejone plakatami kandydatów. Pięknie wszyscy wyglądacie i szczytne są hasła na bilbordach. Szkoda że nie ma jakiejś debaty, która powiedziała by nam mieszkańcom coś więcej.

Internet jest powszechny można zrobić live i zaprosić kandydatów, może prezydent Konarski takie coś zorganizuje. Fajnie gdyby porozmawiali ze sobą kandydaci, a my mieszkańcy Zawiercia sobie ocenimy pomysły. Ponieważ nie tylko plakaty i parę zdań, dla mnie to lipa i marnowanie pieniędzy na reklamę.

Zawiercie zakorkowane – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Wyobraźcie sobie, siedzę przy komputerze i nagle pojawia się komunikat. Naciskam na pasek i ikonę na której jest 1, pojawia się mapka Zawieria. I aktualne utrudnienia. W tym przypadku utrudnienia na drodze siewierska, w Kromołowie dzielnicy Zawiercia.

kurierzawiercianski.pl:

„Do tej pory herb powiatu zawierciańskiego był negatywnie opiniowany przez Komisje Heraldyczną (organ opiniujący znaki jednostek administracyjnych) ze względu na jego symboliczne przeładowanie. Komisja ta stwierdziła, że część z symboli, byłego już herbu powiatu nie spełniała wymogów, ponieważ nawiązywały do systemu obowiązującego w kraju w poprzedniej epoce. Co więcej zgodnie z wyrokiem z 2005 roku herb ten był używany nielegalnie. „