Elon Musk Neuralink

Elon Musk Neuralink to najnowsze dziecko geniusza naszych czasów, zaczęło się od małpy. Po wszczepieniu odpowiedniego implantu, zwierzę potrafiło grać w grę i to było w 2021.

Elon Musk pochwalił się że pierwszy człowiek jest cyborgiem, w dobrym tego słowa znaczeniu. Myślę że niektóre rzeczy w naszym organizmie, powinniśmy wymieniać, np. serce sztuczne z ABS przy zawale itp. Wracając do tematu, teraz człowiek steruje myszką w komputerze, po przez swoje myśli.

Niesamowita sprawa, pamiętam kiedyś taki film. Rosyjscy piloci i Amerykańscy, hełm pilota dawał możliwość sterowania maszyną poprzez myśli. To się nie sprawdzi, bo lepiej sterować np. dronem, i dzięki temu nie ginąć.

Ale sterować w mgnieniu oka komputerem, to chyba super rozwiązanie. Dzięki Elon.


Neuralink Elon Musk ogłasza sukces, wszczepili człowiekowi implant do mózgu. Niczym w grze Cyberpunk2077 idziesz do sklepu i kupujesz, o ile masz oczywiście wystarczający procesor w głowie.

Neuralink Elon Musk – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Elon Musk ogłasza sukces, wszczepili człowiekowi implant do mózgu. Niczym w grze Cyberpunk2077 idziesz do sklepu i kupujesz, o ile masz oczywiście wystarczający procesor w głowie. Jak procesor jest słaby, to też go można wymienić, wystarczy trochę np. Bitcoin.


Inspirowane o2.pl:

„To nie science-fiction. Elon Musk rewolucjonizuje świat implantami mózgu

To kolejny przełom w dziedzinie neurotechnologii. Tego typu technologie, choć wciąż nowatorskie, mają gigantyczny potencjał rewolucjonizowania życia osób z różnego rodzaju ograniczeniami.”

2 komentarze do “Elon Musk Neuralink”

Możliwość komentowania została wyłączona.