Trybunał dla Adama Glapińskiego

Trybunał dla Adama Glapińskiego, grzmi Donald Tusk. Trybunał Stanu to obietnica jeszcze z wyborów lub wcześniej, NBP ma problem lub przychodzi zbawienie, wraz z nowym Prezesem.

Różnie można interpretować te wydarzenia, ja trochę interesuje się polityką. Pamiętam że Adam Glapiński zawsze trzymał stronę Rządu, a według Koalicji Obywatelskiej, powinien być bezstronny. Tak samo zresztą jest z Prezydentem Dudą, ale czy będzie inaczej, gdy o stanowiskach będzie decydować Donald Tusk ?

Trybunał dla Adama Glapińskiego, za to że podobno słabo walczył z inflacją. Zapowiada się ciekawa walka polityczna, z walką prawdziwą u naszych granic.

Awarie na Orlen – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Awarie na Orlen to ciekawy temat, jedni i drudzy robią źle dla Polski. Myślę że PiS przynajmniej trochę ma wpływ niestety, na NBP czy Orlen. Pewnie trochę obniżają paliwo przed wyborami. Ale przecież Donald Tusk mówił że oddał by te wielkie zyski Orlen, byle mieć tanie paliwo bo przecież ich na to stać.


Wpis inspirowany, businessinsider.com.pl:

„Minister finansów nie zamierza angażować się w proces ewentualnego stawiania prezesa NBP Adama Glapińskiego przed Trybunałem Stanu — wynika ze słów kierującego resortem Andrzeja Domańskiego.”