Komisja Śledcza ds. Pegasusa

Komisja Śledcza ds. Pegasusa powstała, to niesamowita sprawa bo żony polityków manifestowały w sejmie, Prezydent Andrzej Duda je popierał. Chcieli szybkiego wyjścia Kamińskiego i Wąsika, nie dopuszczając do siebie myśli że to dopiero początek.

Kamiński i Wąsik mogą nie wyjść z więzienia do końca życia, ponieważ to za co ich skazano 8 lat temu to Pikuś. Teraz afera Pegasus to niezły Wiral, szpiegowali, polityków i sędziów, dane ze szpiegostwa chodziły na czarnym rynku, podobno. To dopiero się okaże wszytko, ale podsłuchiwać najważniejsze Osoby w Państwie, i trzymać to na obcych serwerach. To prawie jak szpiegostwo, coś podobnego powiedział Sławomir Mencen. Jeden z niewielu którzy powiedzą prawdę, jeżeli ktoś za to nie pójdzie siedzieć to znaczy że mamy Państwo z Tektury.

Sławomir Mentzen 44 – real blog eu (real-blog.eu)

Sławomir Mentzen 44 to jest kosmos w sejmie, niesamowita postać która ostatnio powiedziała coś takiego. Mam dużo pieniędzy bo zarobiłem na bitcoinach, nie słuchałem Rządu, Ministerstwa Finansów i dla tego zarobiłem.

Komisja Śledcza ds. Pegasusa rusza i to może być dopiero początek odsiadki, słynnych polityków.

https://www.instagram.com/deawuide/


wp.pl pisze:

Komisja Śledcza ds. Pegasusa. Posłowie zdecydowali

Sejm podjął decyzję. Komisja Śledcza ds. Pegasusa została powołana, za głosowali wszyscy obecni na sali plenarnej posłowie. Komisja ma zbadać legalność, prawidłowość i celowość czynności operacyjno-rozpoznawczych wykonywanych z systemem Pegasus.