Biden Joe ostrzega

Biden Joe ostrzega że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie, niestety to trochę loteria. Chyba że Prezydent USA, wie coś więcej co zresztą bardzo prawdopodobne. Może np. wiedzieć że USA zaraz będa miały wojne na Pacyfiku, i już nie będą mogły pomagać w Europie.

Bardzo złe scenariusze są w renkach rządzących naszą Ziemią, pewnie nie mnie jednego to zastanawia, czemu nie może być pokoju na naszym skrawku świata. Pewnie podziały i każdy uważa że jest najlepszy, a inni to mogą jako giermki robić, a jak nie chcą no to wojna. Dziwi mnie to, że tylu dzudzi nie chce tego rozwiąać, można by zrobić pokój za pomocą jednego wspólnego Rządu.

Podjać jakieś kompromisy i połączyć się z całym światem, ma to pewne wady ale może gwarantowało by, brak już wojen. Brak jakichkolwiek wojen czy lokalnych czy światowych, no może tylko wojna ze „złymi mafiami”, ale to już powinno się poradzić.

Koku Sushi w Myszkowie – real blog eu (real-blog.eu)

Biden Joe ostrzega


„Prezydent USA zapowiedział, że będzie zabiegał o kompromis z Republikanami w Izbie Reprezentantów. Którzy domagają się dodatkowych funduszy na zabezpieczenie południowej granicy Stanów Zjednoczonych. By uzyskać ich akceptację dla zwiększenia pakietu pomocowego dla Kijowa.”

Biden ostrzega: Putin nie zatrzyma się na Ukrainie (businessinsider.com.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *