Papież odchodzi2

Papież odchodzi2. Świat się zaskoczył że Papież  Benedykt XVI odchodzi na emeryturę. Fakt w dzisiejszym świecie przecieków i szpiegów budzi podziw dotrzymywanie tajemnic. Choć ostatnio nawet w śród wtajemniczonych księży złapano jakiegoś szpiega. Większość opinii spoko ale zdarza ją się uszczypliwe uwagi, przypuszczenia na temat prania brudnych pieniędzy, pedofilii, koniec dobrych lat dla kościoła itp.

Papież odchodzi2

Jak dla mnie proste, wiek już nie pozwala i to jest usprawiedliwione, ma kościół teraz większe problemy ale zawsze będą jakieś przeszkody. Tak powinno być przecież to normalne jak się ma 85 lat, to już się nie chce tak pracować jak np. 40 latkowi. Dobra decyzja, życzę dużo zdrowia i radości na emeryturze zasłużonej.

Już niedługo ciepło i wiosna pomaluje nasz świat, a później lato 🙂

.

22.02.2018 – Wracam po latach do mojego wpisu, pięć lat później i znowu czekam na wiosnę. A później ukochane lato.

Papież też człowiek, ksiądz też normalny człowiek. Chyba już czas by księża mogli mieć żony, nie da się natury oszukać. Facet i kobieta potrzebują się nawzajem. Kiedy wprowadzano zakaz kobiet i żon dla księży, miano na uwadze pieniądze. Kościół jako najbogatsza firma na ziemi i w niebie nie chciał by księża zostawiali majątki swoim kobietą. Papież odchodzi

Bóg może wszystko ale pieniędzy nie stworzy swoim wysłannikom na ziemi. Więc muszą brać je od ludzi, a że potrzebują ich miliardy by żyć w ogromnym przepychu jak papież, muszą oficjalnie nie zostawiać spadku.

Z braku seksu budzą się zboczenia i pewnie przez to jest tak dużo księży pedofilii. Nie przepadam za okłamywaniem ludzi i kościołem ale dla wspólnego dobra naszych dzieci ksiądz też powinien mógł mieć kobietę oficjalnie. Nie musieli by się już ukrywać i kombinować.

2 odpowiedzi na “Papież odchodzi2”

  1. Dzięki za komentarz do bloga:)Wpadaj częściej:D
    Fajny blog,gratuluje pomysłu;)

Możliwość komentowania została wyłączona.