Revolut

Revolut to ciekawa opcja dla ludzi robiących lub otrzymujacych przelewy, lub obie rzeczy na raz. Ja ostatnio spróbowałem opcji inwestycji i kupiłem Bitcoin, nie małe zaskoczenie gdy straciłem od razu dużo pieniędzy.

Fajnie jest wymieniać walute i podobnie jak w Kantorze płacić, dobrze do tego nadaje się Revolut. Ale kupowanie kryptowalut to nie za fajne zajęcie, można od razu staracić dużo pieniędzy.

Mam w pracy Kolege który mnie trochę zagaduje na tematy kryptowalut, ja raczej sceprycnie, a On bardzo optymistycznie. Że to jedyna słuszna opacja. Pisałem już pare razy że ja tego nie widzę, nie wiadomo kogo to jest pieniądz i to nie jest pewne źródło inwestycji. Ale patrzac teraz co się dzieje, to znowu jakaś hossa.

Wracając do tematu, Inwestowanie w Kryptowaluty jest spoko, trochę Poseł Sławomir Mencen przemówił mi do rozsądku.

Sławomir Mentzen 44 – real blog eu (real-blog.eu)

Ale ! Kupowanie kryptowaluty przez Revolut jest bez sęsu, przez dwa dni kupiłem za 85 złoty a dziś mogę wypłacić na PLN 72 złote. Czyli przy zakupie za około 85 złoty, trace mniej więcej 20% wartości. Może kupując za Miliony to jakoś jest inaczej, ale za dziesiątki złoty całkowicie nieopłacalne, od razu traci się duży procent środków.

Są inne giełdy gdzie kupuje się dużo taniej Bitcoin, ale nazwy pozostawiem Wam do wyszukania. To nie jest trudne spytać Google która najlepsza, i poczytać trochę 😉


Podsumowując, Revolut jest bezpiecznym wyborem dla tych, którzy szukają innowacyjnej platformy bankowej online. Oferuje zaawansowane technologie bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane i środki, a pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że jest to usługa, na której można polegać.19 cze 2023

Czy Revolut jest bezpieczny?  – ISPortal

1 komentarz do “Revolut”

Możliwość komentowania została wyłączona.