Bitcoin się kończy

Bitcoin się kończy, nawet zatwierdzony ETF na Krypto nie pomógł. Przeczuwałem że tak się stanie, tylko myślałem że to bardziej banki nie będą chciały, wirtualnego pieniądza. Państwowe czy światowe mennice mogą sobie dodrukowywać pieniędzy, lub robić jakieś kreatywne księgowanie jak np. Madof.

Z Bitcoin to nie przejdzie bo jest to system zamknięty, krypto waluta jest ograniczona i to ma zapobiegać Inflacji. Wracając do tematu uważam że krypto się skończy z innego powodu, mianowicie rozwoju technologii. Rozwój np. Sztucznej Inteligencji, powoduje że granie na giełdach krypto jest bezbłędne, od paru miesięcy bawię się na giełdzie Binance.

Każdy właściciel krypto walut może potwierdzić że kurs wacha się cały czas, co dzień są spadki kilka procent, lub zyski kilka procent. Nieznacznie ciągle wahają się notowania może pięciu największych, setka innych wacha się po 100% w ciągu jednego dania.

Podobno sztuczna inteligencja umie to już przewidzieć, i to w taki sposób że krypto może paść. Zresztą widać to wyraźnie po zatwierdzonym ETF, co z tego że banki już mogą inwestować i polecać krypto. Skoro zarobek na tym jest niepewny, i do tego banki mają świadomość. Że wartość przykładowej Krypto waluty, może spaść do zera.

Banki też muszą informować inwestorów, że zainwestowanie w jakąś krypto walutę, może oznaczać całkowitą stratę wartości, i jest bardzo niepewne. Bardzo niepewne w porównaniu np. z inwestowaniem w nieruchomości, gdzie po zakupie np. mieszkania można od razu wynająć i czerpać zyski co miesiąc. Do tego wartość nieruchomości ciągle wzrasta, myślę że każdy duży inwestor . Będzie wolał kupić np. mieszkanie za pare set tysięcy, a nie parę set wymienić na np. ETH.

Bitcoin się kończy ale nigdy nie wiadomo do końca, czy znowu nie wzrośnie.

Revolut – real blog eu (real-blog.eu)

Revolut to ciekawa opcja dla ludzi robiących lub otrzymujacych przelewy, lub obie rzeczy na raz. Ja ostatnio spróbowałem opcji inwestycji i kupiłem Bitcoin, nie małe zaskoczenie gdy straciłem od razu dużo pieniędzy.

https://www.instagram.com/deawuide/