Izera i problemy

Izera i problemy to dla mnie od początku dziwny pomysł, nie jesteśmy Dolina Krzemowa by mieć Geniuszy za obywateli. Sami ich trochę propagandą ładujecie a później się dziwicie, że nie ma ekspertów.


Od początku uażam że to dziwny pomysł, że Państwo które bierze się za prowadzenie jakiejś firmy. To muszą być stworzone warunki, by mądrzy Ludzie na świecie, Tu chcieli mieszkać. I oni powinni zakłarać firmy, nie Politycy, politycy mają stworzyć odpowiednie prawo. Uczciwe i nieskąplikowane, na równości, szczerości i Tolerancji. Wtedy tutaj będzie chciał mieskzać np Elon Musk, i On już się zajmie robieniem aut na np. zimne silniki odrzutowe. A nie politycy za robienie auta, myślę że to marnowanie kasy. Naszej wspólnej ! Ale może sie myle, czas pokaże ?


Musza być dobra warunki dla Firm i uczciwe zasady, a nie Firma Izera co ma z budrzetu dofinansowanie np. Miliard. Wtedy nie ma wolnego tynku i zdrowej i uczciwej konkuręcji, wtedy powstaje też dużo Turbulęcji.

Revolut – real blog eu (real-blog.eu)


Problemów jest więcej. Podobno jednym z nich jest znalezienie pracowników o odpowiedniej wiedzy oraz doświadczeniu, bo w Polsce nie ma zbyt wielu fachowców od produkcji elektryków, ze względu na skromny wolumen produkcji takich aut w naszym kraju. Po pierwsze można było przewidzieć, że tak będzie. Po drugie sam potrafiłbym wskazać, gdzie ewentualnie w Polsce da się znaleźć takich specjalistów, ale wolę nie podpowiadać.

To już pewne: w fabryce Izery będą produkowane chińskie samochody (moto.pl)

Izera i problemy